Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "jó fiúk" ideje leáldozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "jó fiúk" ideje leáldozott?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a normális srácoknak (sorstársaknak) nincs esélyük a mai világban becsajozni. A lányok többsége bunkókra, discó "királyokra" bukik. És a normálisabb fiúk érdektelenek a lányok számára. Most, hogy is van ez?


A múltkor egy "pár" kézen fogva sétált és a srác rugdalta a csajt, vagy 20 méteren keresztül. Ez kell egyes nőknek?

Nem értem miért baj az ha egyes srácok tisztelik a nőket és pont ők nem kellenek szinte senkinek.


18F


2012. jan. 11. 18:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
Tudjátok én mindig jofiút kerestem de mindig csak a "bunkok" jottek oda hozzám.Aztán azt gondoltam biztosan szégyenlosek nekem kéne oda menni, kezdeményezni.Adtam a jeleket ezerrel..semmi.Oda mentem beszélgetni.Három épkézláb mondatot nem tudtam belole kihuzni pedig egész este bámult.Aztán 5 percen belul faképnél hagyott.Máskor egy vidéki rendezvényen "kinéztuk egymást" egy helyes sráccal.Bámult, mosolygott..én is visszamosolyogtam.Másnap kiderult hogy anyám kolléganojének a fia és nagyon megtetszettem neki.El is kérte a számomat az anyján keresztul.Aztán soha nem hívott fel.Egyszer én írtam egy smst, két tomondatban válaszolt rá..Két honap után meg sírt otthon az édesanyjának mert meglátott egy másik sráccal beszélgetni.Egyes srácok meg se érdemlik hogy barátnojuk legyen mert úgyse tudnának vele mit kezdeni.
2012. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Egyáltalán nem áldozott le, mindössze nem árt, ha nem folyamatosan adják a jó fiút.

19-es és 21-es Válaszolónak nagyon igaza van, és abban is van valami, amit 11-es Válaszoló ír.

Azért merem leírni, amit most írok, mert régebben én is "jó fiú" voltam, és ráb@sztam sokszor. Aztán megtanultam, hogy NEM KELL lemondani a jó tulajdonságaimról, csupán van néhány dolog, amit az eszembe kell vésni, és integrálni kell a nőkkel való viselkedésembe, interakcióimba. Mit ad Isten, szinte pillanatok alatt becsajoztam, qrva jó nőkkel volt (és lehetett volna...) dolgom. Ezért merem állítani, hogy amit leírok, az helytálló.

1.: A nőt tisztelni és becsülni kell, nem bunkó állattá kell válnod. Ha olyannal találkozol, aki betegesen erre vágyik és ragaszkodik egy ilyenhez, azt kerüld el, mert érzelmileg éretlen, és az életben nem fog tudni normális párkapcsolatot kialakítani, szenvedve lesz boldog, és csak idős korában döbben majd rá, hogy ostoba volt. Az ilyenekre ne pazarold az idődet, mert a Te időd értékes.

2.: Mindig, minden körülmények között legyen tartásod, gerinced! Ha rohangálsz egy nő után, piedesztálra emeled, a seggét is kinyalod úgy, hogy szinte semmit nem kaptál tőle, nem fog tisztelni, nem leszel férfi a szemében, és hogyan szeressen egy olyan pasit, akire nem tud férfiként tekinteni?

3.: Az előzővel összefügg ez a pont. A nőt szeretni kell, éreztetni vele, hogy fontos a számodra, de nem szabad eltűrni a tiszteletlen viselkedését, mert akkor papucs leszel, akit nem szeret, hanem kihasznál. Tudni kell neki nemet is mondani (ez az, amit a jó fiúk nem tudnak, inkább mindent ráhagynak, akkor is, ha nekik nem jó, mert szeretik), mert az erőt sugall a nőnek, és a nőnek erős pasi kell. A bunkók is ezt teszik, csak túlzásba viszik. Tehát nyugodtan rá lehet őket világítani a hibáikra, de nem bunkó módon, hanem tisztelettel, esetleg viccelődve.

4.: Az önbizalom qrvára fontos!!! A nő úgy lett megteremtve, hogy mágnesként vonzza az önbizalom, mert az a faszi, akinek van, értékes a számára, és mindenki az értéket keresi. A jó külső is érték, ezért magabiztosabbak a helyes faszik, de ez önmagában nem elég, hiszen rengeteg helyes srác van nő nélkül.

Önbizalmad akkor lesz, ha célokat tűzöl ki magad elé (ami NEM egy nő megszerzése kell, hogy legyen), eléred azokat, és értéket adsz a körülötted lévő embereknek. Ezek által megkapod a megerősítést, mind belülről ("igen, elértem"), mind kívülről ("hallod, kösz"; "fasza vagy"), és ez növelni fogja az önbizalmadat (persze-persze, az igazi önbizalom belülről jön, de amíg kezdő vagy, nem árt a külső megerősítés).

5.: A külső igenis számít, annyiban, hogy hozd ki magadból a maximumot, legyél igényes, és járj el sportolni. Változik majd a külsőd, a sport látszani fog rajtad, és mind a kettő önbizalmat ad, ami ugye nagyon fontos.

26/F

2012. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2012. jan. 12. 15:13
 24/29 anonim ***** válasza:
le bizony.
2012. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Már nagyon unom ezeket a kérdéseket..

Te is tudod,hogy nem ez kell a NORMÁLIS lányoknak csak a fiúk szeretik ezzel magyarázni,hogy miért nem tudnak becsajozni. De ahelyett,hogy itt siránkozol és olyanokat kérdezel amit magadtól is tudsz inkább keress rendes,kedves normális fiatal lányokat akik léteznek és nincsenek is kevesen és pont egy olyan fiúra várnak mint te ,aki kinyitja nekik az ajtót,nem csalja meg őket és figyelmes.(:

2012. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

17. válaszoló (tegnapelőtt 19:19)

Akkor én is rossz srác vagyok? Nagyobb hülyeségeket is csináltam már, de a barátnőmmel tisztelettudóan bánnék és szeretném. Akkor most mi vagyok? :D

2012. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
le, énis itt vagyok, még sose volt csajom, mert mind elhajtott, pedig állítom jól nézek ki, magamat jó pasinak találom, de soha az életben nem fogok rájönni, hogy miért van ez.
2012. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nekem a "jó fiúk" jönnek be, ki nem állhatom azokat a fiúkat, akik olyanok, hogy ki vagyok én
2012. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

de az a kérdés, hogy hol keressek, mert ebben a városban elbújtak elég rendesen.


Kb 3 hónapja randiztam egy "rendes" lánnyal. Meg voltam győződve, hogy egy földre szállt angyal, de kiderült, hogy mégsem az.

2012. jan. 15. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!