Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "jó fiúk" ideje leáldozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "jó fiúk" ideje leáldozott?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a normális srácoknak (sorstársaknak) nincs esélyük a mai világban becsajozni. A lányok többsége bunkókra, discó "királyokra" bukik. És a normálisabb fiúk érdektelenek a lányok számára. Most, hogy is van ez?


A múltkor egy "pár" kézen fogva sétált és a srác rugdalta a csajt, vagy 20 méteren keresztül. Ez kell egyes nőknek?

Nem értem miért baj az ha egyes srácok tisztelik a nőket és pont ők nem kellenek szinte senkinek.


18F


2012. jan. 11. 18:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
addig jöhet a "jó fiú" amíg a tisztelet nem megalázkodást jelent és önmaga feladását, és ha van önbizalma és férfias.. de általában egy bunkó pasinak nagyobb az önbizalma, így egy töketlennel szemben jó hogy őt választjuk.
2012. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ugyan már én meg azt tapasztalom hogy a lányok csak jo fiut akarnak de állítolag mindig bunkot fognak ki.Nem tudom ez hogy lehetséges:-)A bunkoknak az egyetlen elonye az hogy mernek probálkozni és elég jo emberismerok.Nekik se jon ossze mindig de mivel 100szor tobb lánynál probálkoznak mint a rendes srácok nagyobb az esély a sikerre.Es mivel ennyit probálkoznak tobbet tudnak a nokrol,kialakul a tapasztalat,rájonnek hogy kit hogy kell megkozelíteni.
2012. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre h ti pasik a rengeteg kurv@ közül észre sem veszitek a normális csajokat :D nem vagytok veszve,ti jófiúk sem. Csak ne görcsölj kérdező,és meglátod találni fogsz magadnak valakit :)
2012. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez részben kortól is függ. Az ilyen bunkó hapsikra vadászó lányok remélhetőleg idővel tanulnak a csalódásaikból, megérnek, képesek értékelni az igazán lényeges dolgokat egy férfiban. Van, akinek ez kezdettől megy, van akinek meg kell érni hozzá, van aki sosem képes rá.
2012. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%

A "jó lányok" ideje leáldozott?


Azt vettem észre, hogy a normális lányoknak (sorstársaknak) nincs esélyük a mai világban fiúzni. A fiúk többsége ri bancokra, disco "királynőkre" bukik. És a normálisabb lányok érdektelenek a fiúk számára. Most, hogy is van ez?


A múltkor egy "pár" kézen fogva sétált és a lány rugdalta a fiút, vagy 20 méteren keresztül. Ez kell egyes pasiknak?

Nem értem miért baj az ha egyes lányok tisztelik a férfiakat és pont ők nem kellenek szinte senkinek.


18L

2012. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

.iTellTheTruth.:

Kisanyám, le a kalappal előtted. Nagyjából leírtad, amit kell. Jól érzékeltetted az alpári stílus térnyerését.

Csak így tovább! (a való életben is)

2012. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én most szerelmes vagyok 1 rendes srácba....De a rosszfiúk sokkal izgalmasabbak,meg nem olyan unalmasak mindig kitalálnak valami újat...például:Az előző szerelmemmel sétából hazafelé minden házba becsöngettünk és utána pedig futottunk...jó volt :))))
2012. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Én most szerelmes vagyok 1 rendes srácba....De a rosszfiúk sokkal izgalmasabbak,meg nem olyan unalmasak mindig kitalálnak valami újat...például:Az előző szerelmemmel sétából hazafelé minden házba becsöngettünk és utána pedig futottunk...jó volt :))))"


Ezt az óvodások szokták csinálni!

2012. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én most szerelmes vagyok 1 rendes srácba....De a rosszfiúk sokkal izgalmasabbak,meg nem olyan unalmasak mindig kitalálnak valami újat...például:Az előző szerelmemmel sétából hazafelé minden házba becsöngettünk és utána pedig futottunk...jó volt :))))"


És hány évesek vagytok? Mert, ha 10 alatt, akkor oké, de ha afelett, akkor elég nevetséges vagy. De ha neked ez kell, akkor én séta közben szívesen szórok homokot váratlanul a nyakadba, vagy belelöklek a pocsolyába.


Srácok. Szedjétek össze magatokat. Azért van ez, mert alapból értékesnek tartjátok a csajokat és azt hiszitek, hogyha megalázkodtok előttük, vagy kinyaljátok a seggüket, akkor automatikusan sikeretek lesz. Hát nem. Úgy sem fogják azt írni, hogy nekik egy bunkó, drogos állat kell, mindenki a jófiúért sír, aztán meg jön a minden pasi kihasznált rinya. Igaz, kedveljük a ribancokat, de tudjuk, hogy csak megdugni lehet őket, mert kapcsolatra alkalmatlanok és nem hisszük, hogy majd mellettünk megváltozik.

2012. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm az értelmes kommenteket.
2012. jan. 11. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!