Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt költetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt költetek el egy éjjel diszkóba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 19:42
1 2 3
 21/22 PT-Daniel ***** válasza:
Koktelok (kedvencem a B-52) es par üveg pezsgö utan hamar megvan azert. Meg ne csak a magyar arakat nezd - Becsben elek.
2012. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 PT-Daniel ***** válasza:

Es, mint irtam: ritkan fordul elö - szoval nem erzem ugy, hogy szornam a penzt. Közepsuliban egy estere eleg volt 2-3 ezer forint is, de mondjuk akkor szinte minden hetvege bulirol szolt, de nyariszünetben mar csütörtöktöl.


Miert kamuznek egy anonym-weboldalon? Boldog kapcsolatban elek, nem akarok imponalni senkinek (igy szerintem nem is lehet) es probaltam normalisan megvalaszolni a kerdest.


Az alapozasrol: En ezt tartom a leggazosabbnak, ha valaki otthon bealapozik. Ennel meg mindig jobb, ha elötte egy nyugisabb barban összeültök a baratokkal es utana mentek tovabb. En nagyon örülök, hogy Magyarorszagon is egyre több szorakozohely figyel arra, hogy ne engedjenek be, ha eleve tök reszeg vagy masreszt egyre inkabb figyelik azt is, hogy elmultal e 18.

2012. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!