Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt költetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt költetek el egy éjjel diszkóba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 19:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%
lány vagyok, úgyhogy semennyit.:D
2012. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 B.B05 ***** válasza:
95%

10ezer körül.

A többi nem tud normális választ adni?

De azon, hogy "lány vagyok, úgyhogy semennyit", hát ezen beszartam, komolyan mondom. Én is lány vagyok, de úgy néz ki, nem hülye ribanc, aki meghívatja magát, hogy aztán leszopassak a vécébe! :D

2012. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
tééévedés. én olyat nem csinálok. az a barátnőm dolga. :D
2012. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 B.B05 ***** válasza:
Az előbb kaptam egy üzit, "k*rva anyád a h*lye rib*nc" szöveggel... Na, mondom, itt is megmutatkozik az értelmi szint...
2012. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
kb. 3-4000
2012. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 PT-Daniel ***** válasza:

Az elözmenyeket figyelembe veve, en is inkabb a szorakozohelyet irom dizsi helyett.


Nalam ez nagyon valtozo. Föleg azert, mert nem szeretem az alkoholt es altalaban kocsival vagy motorral megyek.


A belepön kivül (ha van), ritkan fizetek többet, mint 10 ezer forintot. Amikor viszont ugy adodik, hogy van kedvem berugni, akkor 40-50 ezerre is rughat a szamla. Talan soknak tünik, de ha figyelembe vesszük, hogy milyen gyakran van erre mostanaban idöm/kedvem, az erre kiadott penzem eves szinten aligha meghaladja azt az összeget, amit gimis koromban erre szantam.


27

2012. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én hagyom magam meghívni ;)
2012. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os válaszoló, azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudsz ennyi pénzt elkölteni egy éjszaka alatt. Nem kötözködésből kérdezem, csak nem igazán tudom elképzelni, hogy miből jön össze ez az összeg. Egy drágább koktél max. 2000 (jó mondjuk nem a legmenőbb budapesti klubban, de Pécsen ennél drágábbat én még nem láttam) ebből mondjuk hatnál többet nem hiszem, hogy meg tudsz inni, és még mindig csak 12-nél tartunk, ha még meghívsz x embert, akkor mondjuk 25 ezer, de hogyan jön össze a többi?
2012. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó te kis naiv. Nyilván kamuzik, vagy direkt szórja a pénzt. 10 ezerből étterembe be lehet rúgni hárman...
2012. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi általában otthon készülődés közben a csajokkal alapozunk, vagy bemegyünk egy kisebb kocsmába a buli előtt és ott iszunk egy kis sört, vagy rövidet. Elsősorban nem azért megyünk, hogy tönkre vágjuk magunkat a buliban. Táncolni szoktunk, ezért megyünk. Meg ismerkedni :) A buli lányoknak általában ingyenes :) Így maximum 500 Ft-ból megússzuk a bulizást. Persze mindig van nálam még pénz, utálom amikor meg akarnak hívni valamire és még csak nincs is nálam egy forint se. Ezt nem szeretem. :) Szóval én inkább ruhákra, cipőkre költök, mint alkoholra :D
2012. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!