Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, srácok nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, srácok nálatok, hogy "került sor" erre a dologra, hogy pukizás a másik előtt?

Figyelt kérdés

már több mint 1 éve vagyunk együtt a párommal de még 1szer sem pukiztam előtte, mindig kimentem wcre,vagy valami ürügyet találtam,hogy távolabb lehessek tőle.


Az lenne a kérdésem,hogy ti ezt megbeszéltétek? vagy egyszer csak valaki hopp elpukizta magát vagy mi? hogy történt ez az egész?

nem tartjátok visszataszítónak,ha 1 lány pukizik? tudom,hogy emberi dolog,de akkoris . amúgy a párom se pukizott még előttem soha. szerintem nekem égne a fejem,ha én "sülnék el" :S


19/L


2009. máj. 24. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zavartattam magam, főleg takaró alatt nem. Aztán megkaptam a kérdést, hogy mások előtt is ki szoktam-e ereszteni a fáradt gőzt, vagy csak őt tisztelem meg ezzel? Megkért, hogy lehetőleg őelőtte is tartsam vissza. Azután amikor kellett, mindig odamentem az erkélyhez, kimentem előszobába, hogy ne előtte csináljam. De állítólag ez annyira röhejes volt, hogy inkább megengedte, hogy mégis szabadon pukizzak őelőtte.
2009. máj. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja voltam egy 24/F
2009. máj. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dj justin válasza:
szia mi ugy szoktunk a párommal hogy egymás szájába figunk odatesszük a seggönket és "durr" nagyon csipi a torkot kb mint a mentoros cukor
2012. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!