Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pukizás alvás közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pukizás alvás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most jön az életem leghülyébb kérdése :S Viszont érdekel a válasz. Elég sokszor alszok a barátnőmnél, viszont nem merek lerendezni az "vacsora utáni anyagcserét" a vécében. Visszafogom magam és úgy alszok el. Ilyenkor megtörténhet a pukizás alvás közben? Nagyon kínos ez nekem :(:(

Köszönöm a válaszokat! L15


2010. dec. 22. 00:02
 1/10 A kérdező kommentje:
merem*
2010. dec. 22. 00:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul alvás közben, de ha szerencséd van, ő is alszik, így valószínüleg nem hallja. Ha meg hallja is, és tényleg a barátnőd, akkor nem foglalkozik vele, főleg nem hozza fel másnap, hogy mit hallott.
2010. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:D Szerintem meg. De pl. nekem reggel szokott kelleni:D

vacsora utáni anyagcsere? most ez mi lenne amúgy :D

jaj ne legyen már kínos:)

2010. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom, annyira szégyellném, ha utána picikét büdös lesz a wécé :( ilyen kaki-légfrissítős egyszerre.. na meg a hangok is :S
2010. dec. 22. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A puki nem mindig büdös. Attól függ, mit eszel. Nekem pl. nagyon ritkán van szaga. A wc-az arra való amúgy is, hogy kiengedd, ami nem oda való. Meg ha van ablak, nyisd ki egy kicsit. Ha rendes a bnőd, nem fogja szóvá tenni. Valószínűleg ő se rózsaillatot kakil+pukizik.
2010. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg mig a családból valaki könnyít magán... aztán ha végzett sunnyogj be és engedd ki amit kell. Akkor az előtted wcző sz.rszagától nem lehet érezni a tiédet!
2010. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Második alkalommal aludtam együtt férjemmel mikor valamit halottam este (ő aludt) először azt hittem képzelődök,de később ismét hallottam.Úgy megjegyeztem a dolgot,de nem mondtam neki semmit...egyszer úgy férfi módjára elbüfögte magát majd bocsánatot kért aztán kicsusszant a számon,hogy ez semmi az éjszakai zenéhez amit lenyom...persze tagadta a dolgot és a mai napig tagadja,hogy ő álmába pukizna.Mondjuk az idő elteltével már nem fogja vissza magát :S
2010. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

áhh köszi,így hajnalok hajnalán tök jót vigyorogtam:DDutolsó ez is adta:D

Drága egyetlen virág szálam:)Te meg ne legyél szégyenlős,add vissza nekik nyugodtan a vacsit:)Ha meg Rád jön az alsó hangú mély trombita szó add ki magadból:)Az jobb ha mentő megy ki érted,mert bélcsavarodást kapsz?Na ugye hogy nem:)

2010. dec. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz az ilyen. Lehet még meg is köszöni, hogy megcsapattad az arcát a sunyi szaggal és menten bealudt.
2010. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát nagyon köszi mindenkinek a röhejes válaszokat, engem is sikerült megnevettetni, így már hajnalok hajnalának hajnalán :D :D

a kérdésre:

egyetértek a többiekkel, ne légy szégyenlős. engedd ki nyugodtan..

2011. aug. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!