Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, srácok nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, srácok nálatok, hogy "került sor" erre a dologra, hogy pukizás a másik előtt?

Figyelt kérdés

már több mint 1 éve vagyunk együtt a párommal de még 1szer sem pukiztam előtte, mindig kimentem wcre,vagy valami ürügyet találtam,hogy távolabb lehessek tőle.


Az lenne a kérdésem,hogy ti ezt megbeszéltétek? vagy egyszer csak valaki hopp elpukizta magát vagy mi? hogy történt ez az egész?

nem tartjátok visszataszítónak,ha 1 lány pukizik? tudom,hogy emberi dolog,de akkoris . amúgy a párom se pukizott még előttem soha. szerintem nekem égne a fejem,ha én "sülnék el" :S


19/L


2009. máj. 24. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
ez aranyos :D szerintem ez csak jön magától :) illetve nálunk ez volt az első alkalommal- de a párom arrébb ment akkor... én meg ott álltam és bejelentettem persze ő is. és szerintem nem ciki. ha úgy érzed h jön akkor engedd ki és ne menj el . mondd neki h elnézést :$ véletlen volt. és max azt mondja h fúj és röhög egyet v befújja a szobát dezodorral v pedig rád néz mosolyog és azt mondja h semmi baj :) emberi dolog. tök természetes szerintem. psze nem a legnőiesebb dolog. de egyszer úgyis elsülne
2009. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra emlékszem, hogy kb1,5évig 'szenvedtünk' egymás mellett aztán egyszer véletlenül elpukizta magát, én meg kaptam az alkalmon és mondtam, h ezentúl mindig nyugodtan!!!

Az elején mindig bejelentettem, hogy szabad-e? Aztán már ez is elmaradt.


Ha a pasit nem zavarja, akkor ne aggódj!

Várd meg a megfelelő alkalmat, s beszéljétek meg!!

2009. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ágyazás közben, négykézláb.:D Én voltam a cselekvő fél, aztán nagy ártatlanul megkérdeztem:

-Már ennyi az idő?

2009. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mi több mint 3 éve vagyunk együtt de nekem nem megy a párom pedig biztat hogy egyszer végre elengedhetném már előtte magam de egyszerűen nem tudom, én iylen vagyok

18/L

2009. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A pasimmal 2 éve vagyunk együtt, kb. 1 évig ő se pukizott előttem, aztán véletlenül eleresztett egy galambot, de engem nem zavar. Mostanság ha pl megyünk az utcán előre bejelenti hogy büdi lesz... Én meg mondom hogy jó nyugodtan. De én soha nem merek pukizni előtte... :)
2009. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
velem is ez a baj.szal ő nyugodtan elengedhetné magát előttem,de én nem merném xD
2009. máj. 24. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mi már három éve vagyunk együtt és szerintem az első 1 évben nem mertünk pukizni egymás előtt..mint utólag kiderült, fájt is mindkettőnk hasa rendesen. : D.

azóta viszont mindig szoktunk, ha kell, sőt, a barátomnak szinte ez már a fétise..tiszta hülye, teljesen büszke magára, ha olyat alkot, amitől ki kell mennem a szobából. : DD

2009. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:D:D:D

az utolsó nagyon nagy :D:D:D

2009. máj. 24. 21:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónap után eresztettem el egy galambot az akkor még barátnőm, most már feleségem előtt.

Most már 10 éve vagyunk együtt és ez nem téma kettőnk közt. Ha kell, hát kell! :D

2009. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp nyaraltunk a barátnőmmel, mikor egyik este tojást főztem a vacsorához. Utána leültünk dumálni a nappaliban, és egyszer csak érzem, hogy Puki Manó meglátogat, mer nagyon dönget odabent.:D Én visszatartottam, gondolván, majd csak elmúlik. Elmúlt... Nagy kő esett le a szívemről. Nem sokkal később újra támadásba lendült a Puki Manó, ekkor felkeltem, hogy na én most csak kimegyek, mert ennek már fele se tréfa. De ahogy felkeltem megszűnt a visszatartó erő, és elszabadult a pokol.:D Nagy röhögés lett belőle, egyébként semmi más.:D Aztán mondtam a barátnőmnek, hogy ha akarja, nyugodtan eleresztheti, mert a végén gyomorfájás meg hasmars lesz belőle, mint nekem általában, ezek után meg már úgysincs benne semmi.:D Azóta elengedi, de csak óvatosan.:D
2009. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!