Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En azt gondolom es vallom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En azt gondolom es vallom, hogy mindenki eleve biszexnek szuletik, es kesobb a minket korulvevo kornyezet hatasara alakul ki bennunk, hogy vegul heterok vagy homoszexualisak leszunk. Te mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:26
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
22:39 : valoban, a kerdes kiirasat az a cikk ihlette, amely azt targyalja, hogy Megan Fox (akit egyebkent nem ismerek) is ezt az elvet vallja, amit en a kerdesben felvazoltam. Azonban ez az egesz nem tole szarmazik, nem is gondolnank, hanyan foglalkoznak ezzel foallasban.
2009. máj. 24. 20:03
 32/32 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz akkor miért nem születtünk mind semlegesen? Miért van külön nő és férfi? Gondolkozó lények vagyunk nem hiszem, hogy ösztönből vagy ilyesmiből alakult ki a homo és biszexualitás, a túlszaporulat miatt. Az embernek nagyon fejlett agya van, szóval szerintem ez egy tudatos dolog.Én nem utálom a homo és biszexuálisakat, de szerintem ezek természetellenes dolgok. Az embernek van egy időszak az életében, mikor keresi a helyét a társadalomban, próbál beilleszkedni, egyszer biztos felteszi magában a kérdést : Én a fiúkat vagy a lányokat szeretem?, mivel a magazinokban, neten mindenféle hülye oldalakon azt olvassa, hogy ő dönti el mi akar lenni. És ha egyszer sikerül elhitetni vele azt a hülyeséget, hogy a saját neméhez vonzódik, azon már nem tud változtatni. A túlszaporulásra nem a homoszexualitás a megoldás.
2009. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!