Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En azt gondolom es vallom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En azt gondolom es vallom, hogy mindenki eleve biszexnek szuletik, es kesobb a minket korulvevo kornyezet hatasara alakul ki bennunk, hogy vegul heterok vagy homoszexualisak leszunk. Te mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%

Az ókori Görög birodalom... hah! Meg is bukott!

Én egyébként nem értek veled egyet, hiszen a természet igazából egyensúlyra törekszik, tudod, van ez a jin-jang dolog, szóval az a normális, hogy férfi a nővel. Akinél ettől eltér, ott már valami bibi van, az tuti!

2009. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
19:11 : lehet, hogy most megfejtetted az okori gorog birodalom bukasanak valodi okait? :))
2009. máj. 22. 19:14
 23/32 anonim ***** válasza:
91%
Régen a spártaiaknál 4-5 éves korban elvették a fiúgyermekeket a családjuktól, hogy kiképezhessék őket harcosnak és a kaszárnyákban egy fedél alatt aludtak csak férfiak, nőt még alig láttak és ott 50-60% keményen seggberakta egymást és elfogadott tény volt. Szóval ez alapján mondhatnád, hogy igen. De biztos hogy melegek voltak, vagy egyszerűen csak nem mondták neki, hogy nem szabad és hiányuk volt?
2009. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Errol beszelek, ott volt bennuk a biszexualitas. Egy szoval nem mondtam, hogy ok melegek voltak. Nokkel es ferfiakkal egyarant egyutt voltak.
2009. máj. 22. 19:35
 25/32 anonim ***** válasza:
72%

ez a baromságot, hogy az állatvilágban angyon kis százalékban van jelen a homo is biszexualitás honnét vettétek? egyáltalán nem igaz

természetes nem természetes kérdése: a Földön létezik természetellenes jelenség

ha a homoszexualitás termésuzetellenes lenne, nem létezne

az, hogy a homoszexualitásnak ekkora feneket kerítünk az nem faj, nem természet, hanem kultúra kérdése

ott vannak a japánok, ázsia, ókori görögök, 200 éve még a villág legtermésztesebb dolga volt, hogy kiskölköket herélnek ki, hogy énekesek legyenek, van olyan hely ma is a öldön, ahol halállal büntetik a maszturbálást, egyébkétn is a amszturbálástól még 1920-ban gerincsorvadást kaptál, van olyan afrikai törzs, ahol a serdületlen fiúkat asszonynak tekintik, sőt úgy képzelik, a felnőttektől kapják a szexuális energiájukat, mégis normális felnőttek lesznek belőlük

tehát az egész nem más mint kultúra, mit lehet és mit nem, mi tabu

2009. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

egy homokos is nemzhet gyereket

minden megvan hozzá

jelenleg egyébként sem a kihalás veszélyezteti a ajunkat, hanem a túlnépesedés

2009. máj. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
70%

17:44 " szexnek a lényege a fajfenntartás és nem az élvezet" mi vagy te talán egy katolikus pap, vagy egy inkvizitor spanolyországból, úgy 1500-ból? akkor mondtak ekkora sületlenségeket

szerintek mi a jó istennek találsz benne élvezetet, ok nélkül nincs semmi, a természet nem pazarol

azt is vedd figyelembe, hogy mióta van ennyi kaja, mióta nincs akkora éhinség a fejlett világban, ahol milliószámra halnak meg az emberek


az a baj, hogy nagyon kevés információval rendelkeztek, és ebből fals következtetéseket vontok le

2009. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

19:11 vagyok...

lehet :))) Szerintem be is adok egy esszét az illetékes hivatalba, hátha még doktori címet is kapok :)))

2009. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
ezt a mondatot mintha Megan Fox színésznőtől olvastam volna valahol....:D
2009. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
68%
01:06-nek. Egy 17 éves lány vagyok. Szeretem a szexet. De nem azét van a kuki meg a punci, hogy élvezzük egmyást, hanem fajfenntartás, érted? Szerinted kaptunk volna ilyen szerveket ha nincs célja az élvezeten kívül? Ugye nem gondoltad komolyan. Biológiaileg ez a lényege, ez pedig tény. De cáfolj meg.
2009. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!