Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan mikor egy buliban egy adott csajnál valószínűleg volt esélyed, de elcseszted? Mit éreztél utána? Mit csináltál utána?

Figyelt kérdés
elcseszés alatt főként a megfutamodást értem.
2012. jan. 1. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a buliban lévő "esélyek" olyanok mint a lottószelvény... megbízhatatlan és kicsi az esélye annak hogy bejön
2012. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a "valószínűleg"et akkor ne vegyük most figyelembe, inkább... majdnem biztos voltam h bejövök neki..
2012. jan. 1. 17:30
 3/11 A kérdező kommentje:
szóval aszerint szeretném a válaszokat, köszönöm!
2012. jan. 1. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor lehúzok egy rövidet, és próbálkozok tovább. Ha minden éjszaka odamegyek 10 csajhoz, egy tuti bejön és nem kell azon rágnom magam hetekig, hogy mi lett volna HA...
2012. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem erre gondoltam egyébként...

Házibuli, csajjal kettesben egy szobában, részegen, és ahelyett hogy léptem volna én csak pofáztam. Pedig az talán elég egyértelmű jel, ha feljön a kérésemre, egyből... NAGYOOOOOOOOOOOOOOOOOOON SZAR :D


na mind1 csak arra voltam kiváncsi mások is voltak-e már ilyen puncik mint én :PP :D

2012. jan. 1. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont tegnap, velünk jött bulizni, bebasztunk mint állat, beszéltünk minden baromságról, táncoltunk, ölelkezés, kis tapi, aztán nem nagyon volt semmi, nem tudok kezdeményezni, mert gyáva p*öcs vagyok :D 20F
2012. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

volt, de én meg elcseszés alatt, rossz szöveget értek. Máshogy kelett volna dumálnom neki, nem úgy mint akinek folyik a nyála.

semmit nem éreztem, és semmit nem csináltam.

2012. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is így visszagondolva talán az lett volna a legjobb ha megcsókolom, de én csak pofáztam, ráadásul tényleg csomó unalmas, nem oda illő dologról... elképesztő
2012. jan. 1. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaaaa, így már értem. Persze volt nekem is. Egy csajjal, kettesben egy kocsiban, a bezárt praktiker üres parkolójában. Csak egy csókig jutottam el, mert gyáva szar voltam. Biztos, hogy töketlennek tartott. Szerintem nem hittem el, hogy egy ilyen bomba testű, hatalmas csöcsű csaj akarhat tőlem valamit. Ez elég régen volt, de még elég szar rágondolni.
2012. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha volt nála esélyed akkor van is, ha tényleg tetszel neki nem fog azért leírni mert nem másztál rá.
2012. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!