Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húzódott vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzódott vissza?

Figyelt kérdés

Sokat dicsértem 1 fiút,éés már nem bírta a szeretetemet, ezért lehülyézett...mondtam neki,hogy nőtt az önbizalma mindenestre,még ha le is hülyéz.erre azt mondta,hogy nem tudok semmit az önbizalmáról.

Megkérdeztem,hogy jó mit kellene tudnom róla?

Válasz:semmit,hülye kérdés.

Azóta nem beszélünk, bezárkózott.


2011. dec. 31. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hülye kérdés. Nyomulsz, persze, hogy visszahúzódott.
2011. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja, én nem szeretem ha nekem bókolnak, mert ez arra emlékeztet, hogy én nem bókolok eleget. Engem is totál kikészít. Mi nehezebben megyünk bele egy olyan kapcsolatba, ami nektek természetes.


21/F

2011. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ne beszélj inkább többet ezzel a tahóval.Lehüyézett ergó megalázott és kajak parasztmódon beszólt...Ne foglalkozz vele.
2011. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeresetem a folyton dicsérnek. Jólesik néha ha mondanak 1-2 jó dolgot, de ne próbáljanak hülyeségekkel telebeszélni.

Ilyenkor én is elhúzódok, vagy elküldöm annyival, hogy "menjél már a p*csába".


Nem tudom miért van, de engem nagyon zavar, ha valaki a dicséreteivel akar nálam bevágódni. Főleg ha tudom, hogy nem is igaz rám.

2011. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányos embereknek nagyon sok idő kell egy kapcsolat kialakulásához. Nagyon nyomúltál, ezért most pihentetned kéne a témát. Ne dícsérd, ne piszkáld, csak beszélgessetek, ismerkedjetek.
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!