Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám és még...

3 hónapos a babám és még mindig nagy a hasam. Nektek vissza húzódott már teljesen?

Figyelt kérdés

A szomszéd rosszindulatú megjegyzése miatt kérdezem. Annyira elcsodálkozott rajta: Úúúú hát neked jó megmaradt a hasad...

Itt a jó idő és így is olyan rossz levetkőzni, de a b..kónak még pluszba be kellett szólnia. Kivagyok ezen akadva. Nem a babámat nézi meg, hogy milyen cuki, hanem a hasamra tesz megjegyzést


2011. ápr. 5. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Kb a fiam féléves korára húzódott vissza a hasam teljesen (spontán szülés, szoptatás, anyatejleadás, kendőzés - azaz intenzív testmozgás - van a háttérben). Rokon anyukának viszont megmaradt a hasa, semmi sem ment le a szülés után (neki császár volt, és teje sem volt, hogy a szoptatás vitte volna lefelé a kalóriákat). 10 hónapja szült.


Láttam már anyukákat pár hetes újszülöttel és kapos hassal, de ők lehetnek a kivételek. Három hónap még nem a világ. Miért nem szóltál be neki, hogy "de kedves"?

2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pici pocim még, de ez már csak zsír. :) Ma voltam a 6 hetes kontrollon, és mondta a doki, hogy a méhem teljesen és tökéletesen visszahúzódott. Azt is hozzátette, hogy nem is lehet észrevenni, hogy 6 hete szültem.

De kívül az a kis zsírréteg még megvan, lassan neki is kéne állni ledolgozni.

2011. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyi hülye van, ne aggódj. Én a szoptatás alatt még felszedtem 5 kilót, úgyhogy 7 hónapos a babám és van rajtam még 9 kiló súlyfelesleg. A múltkor nekem is egy "kedves" szomszéd kérdezte, hogy csak nem jön a következő? Majd' elsüllyedtem, hogy úristen, tényleg úgy nézek ki, mint aki várandós? Sajnos a hasam nem ment úgy vissza, szerintem oda hízhattam a legtöbbet, mert a többi testrészem nem kövér egyáltalán. Amúgy ez nem biztos, hogy rosszindulat, inkább figyelmetlenség, vagy bunkóság.
2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem, hogy vannak marha jó alakformáló bugyik arra az időszakra, amíg nem nyered vissza az alakod, szerintem megéri beruházni 1-2-re, főleg, hogy jön a jó idő és kevesebb a ruha.
2011. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig kicsit nagyobb a hasam, 14 hónapos a fiam, súlyra már rég a régi vagyok, a combon vékonyabb, viszont a hasamon maradt egy kicsi háj, gyakorlatilag. Vannak ilyen taplók, ne is vedd fel a megjegyzését.
2011. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3hónappal később már nem volt hasam. Kezdj el mozogni szerintem! Persze óvatosan, ha szoptatsz!
2011. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.4hós mult a picim mégis olyan a hasam mint aki 5hónapos terhes pedig 178centi vagyok és csak 65kilo.Engem is cikiznek ne aggodj.Majd "gyúrok" pocira ha már nem szoptatok.Egyébként tudok enni rendesen ugy néz ki pocira hizok csak:D
2011. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oh, én is pont ilyen kedves megjegyzést kaptam a szomszédomtól a második gyerekem születése után :P Húúúúú hogy utáltam érte :D 2 hós volt a gyerekem kb.


Nekem az elsővel elég hamar lement, pár hét alatt teljesen. A második babánál viszont kellett kb fél év. De nem tornáztam meg semmi, szépen magától visszahúzódott a bőr. (és pár hete ugyanez a szomszéd nézett irigykedve, hogy hú de vékony vagyok... :D)

2011. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!