Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek vele? L.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek vele? L.

Figyelt kérdés
Van egy 14éves fiú aki nagyon tetszik sok lány ismerőse van és sok lánynak bejön, hogy csevegjek vele hogy ne legyek nagyon gáz? Nem merek ráírni facebook-on mert félek hogy valami lánnyal van vagy fiú haverjával és akkor röhögni fognak rajtam! Mit tegyek?
2011. dec. 25. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész mellette, rámosolyogsz, annyit mondasz hogy "szia" és elmész...
2011. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha szépen tudsz mosolyogni és a fiú is normális, nem valami gyökér aki megaláz, akkor mosolyogj rá, amikor éppen rád néz. Nekem személy szerint bejön ha egy szép lány rám mosolyog :)


Amugy te mennyi idős vagy? És ha nem sértelek meg vele, mennyire vagy bejövős a srácoknál, úgy általába?

2011. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok és sok fiúnak tetszek de azoknak nem akik nekem tetszenek :| am a fiú olyan fajta hogy először bunkó aztán amikor megismer valakit akkor kedves lesz
2011. dec. 25. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Hahahahahaha :D:D:D:D Milyen édes vagy :D:D:SD És milyen naív :D:D

Persze, hogy az lesz picilány. Ameddíg cirógathatja a nunusod még főzni is fog rád xDDDD


21F

2011. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok, nos:

A tippem továbbra is az előző, próbálj meg valahogy összebarátkozni vele, vagy legalább megismerkedni vagy ilyesmi, hogy tudja hogy kivagy, aztán már túl is vagy az elején. Egyébként megsúgom, hogy az már eleve jól esik egy fiúnak ha tudja h tetszik a lánynak, kivéve ha a lány nem visszataszítóan ronda :D


UI: jótanács, szerintem ne legyél annyira bele havarodva, az nálam eddig mindig rosszul végződött. Az első csaj aki a suliból anno megtetszett, nagyon szép volt meg minden, csak épp nem ismertem de totál el voltam tőle ájulva, úgyhogy aztán mire jobban megismertem kiderült, hogy egy ri*anc, tehát nem kell elkapkodni, meg nem árt jobban megismerni előbb a sráct mielőtt nagyon bedobnád magad. :)))

2011. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!