Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fogom leszólítani. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom leszólítani. Hogy ismerkedjek meg vele? :D

Figyelt kérdés

Nem gondoltam, hogy evvel a kérdéssel ide fogok fordulni, de minél bővebb az ilyesfajta tippek választáka, annál jobb. ( ez nem hangzott túl magyarosan, de mindegy.. )

Alapjáraton le merek szólítani egy srácot, ha muszáj, de most nem akarom, mivel az illető egy bunkó alak, és hát kezdeményezhetne már ő is.

A sztori az az, hogy tömegközlekedéskor láttam először, de akkor barátnőimmel mentem, akik nem ugrattak ahhoz eleget, hogy odamenjek hozzá. :P

És bizalmas információknak hála, megtudtam róla egy két dolgot. A problémám az, hogy úgy sokszor a templomban szoktam látni. És nem a legalkalmasabb hely az ismerkedésre, a "szaporodjunk és sokasudjunk Isten színe elött" kicsit meredek lenne. :D


2011. dec. 14. 16:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, mielőtt bárkinek is ellenvetése lenne a bunkósága iránt, akkor leszögezném, hogy nekem nincsen. :D
2011. dec. 14. 16:59
 2/20 anonim ***** válasza:

bunkókra utazol?


templom után megszólíthatod: hogy tetszett a prédikáció, mi a véleményed a papról, melyik nyanya énekelt hamisan? stb...

2011. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igazából gondoltam már arra, hogy mi lenne ha nem bunkó srác jönne be. De ezt különben is csak mondták, hogy bunkó, viszont elég sokan állították, talán részben ezért is tetszik, mert hát...
2011. dec. 14. 17:08
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy tetszik, a lányoknál a kedvességgel nem lehet elérni semmit. :)
2011. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 17:12 nincs igazad. :) Nekem se probléma ha valaki kedves, meg egy csomó mindenkit ismerek akinek a kedves az alapfeltétel egy pasiban.

Ha egy kedves srác nem kell senkinek, akkor nem feltétlenül a kedvességével van gond.:D

2011. dec. 14. 17:17
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor megosztanád velem, hogy mik azok amik gondot jelenthetnek? Hadd tanuljak valami újat. :)
2011. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sok rossz tulajdonság is létezik a világon. Pl. amikor valaki már tenyérbe mászóan kedves, de akkor ne menjünk a végletekig.:D

Volt egy srác, tényleg kedves volt, meg minden -vett nekem csokit :D- de eléggé nyomult, meg úgy a stílusa is kicsit idegesitő volt, tehát hiányzott belőle a jófejség.. Ezt nehéz megmagyarázni. Önmagában a kedvesség kevés, kell valami plusz, és az már ízlés kérdése hogy mi. Szerintem. :D

Ja, egyik rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy baromira nem tudok magyarázni, tehát bocsi. De remélem érted mire gondolok.:D

2011. dec. 14. 17:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmi gond, értem mire gondolsz. :) Tisztában vagyok vele, hogy a kedvesség önmagában semmit nem ér, azonban ha a kinézetet leszámítjuk (tegyük fel, hogy elfogadhatóan nézek ki), akkor sem tudom, hogy mégis milyen pluszt várnának el a lányok. Mert amit én annak hiszek, az nagyon nem kelt bennük mély benyomást, főleg, ha morális értékekről van szó. Akkor leginkább a barátzóna jöhet szóba. Persze ezzel nem azt mondom, hogy te ilyen vagy, de sokaknál így működik. Látom. Na de szerintem befejezem, még a végén túl sok lesz. :)
2011. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
"szaporodjunk és sokasudjunk Isten színe elött" legjobb én is eljárogatok templomba és hagy lány így szólítana le nekem bejönne
2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát így látatlanban én sem tudok segíteni.:)

Utolsó! Iróniának szántad, vagy komolyan?:D Bár ezt egyenlőre nem merném megtenni..:)

2011. dec. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!