Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok egy tuti királyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy tuti királyul kinéző emberke akkor hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Szinte mindenki elutasított eddig (csak 2 barátnőm volt) hogy nem vagyok az esete stb.De ha senkinek nem vagyok az esete akkor hogy ismerkedjek?Vagy én csinálok rosszul valamit?
2011. nov. 28. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehát már volt 2 barátnőd!! Ismerkedj úgy, ahogy velük is :D 21L
2011. nov. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két barátnő simán jó.Ezekszerint nekik bejöttél...Nincs probléma,így tovább.
2011. nov. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fúú, haver két barátnőd is volt?! :O


nekem még egysem pedig 20-on éves vagyok már ésmég te rinyálsz ember?!


áá, basszus két barátnő, én örülök, hogy egy végre összejön

2011. nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azta milyen matek meg itt GYIK-en :D eddig annyit levágtam h 20 alatt minimum kell vagy 5 bnő abból legaláb 4 et meghúzni :D


csajoknál meg a pasik száma 20 ig egyenesen arányos azzal a korral mikor elvesztette a szűzességét :D wow ebból fogok jövő héten előadást tartani az egyetemen és kineveznek profeszorrá s akár XD

2011. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azok sem voltak hosszú kapcsolataim az egyik 1hónap volt a másik 2,5.Amúgy meg még nem szexeltem szóval nem egyből a dugáson jár az eszem
2011. nov. 28. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:

mondjuk nem értem, ha 1 illetve 2.5 hónapig volt barátnőd, akkor azokkal miért nem szexeltél


nem értem én a lányokat, hogy minek nekik pasi, ha még le se fekszenek vele


nézzük a sok romantikus filmet, amiben egymásnak esnek a szerelmesek első látásra, aztán ilyen maradian viselkedünk, még amikor járunk valakivel akkor sem szexelünk

szánalmasak az ilyen nők

nem azt mondom, hogy mindenkivel le kellene feküdni, de legalább azokkal, akikkel járunk...


ha nem nézel ki tuti királyul, akkor elég nehéz dolgod lesz

a lányok sem vakok, nekik is kell valami, amire beindulhatnak


19/L

2011. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az is egy nagy butaság, hogy nem a dugáson jár a fiúk és lányok esze, amikor már hónapok óta járnak. Mégis minek akkor nekik pár?

Ez számomra inkább taszító, hogy úgy vagytok együtt 2.5 hónapot, hogy nem is merül fel a legelemibb ösztön kielégítése, amiért férfi a férfi és nő a nő és keresik egymást.

Hogy működtök ti?

2011. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem úgy hozta az élet.De jó megvoltunk stb szóval nem a dugás volt a legelső a kapcsolatunkban
2011. nov. 28. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem a dugás volt a legelső a kapcsolatotokban?

Ezt úgy mondod, mintha bűn lenne szexet akarni egy lánnyal, akivel szeretitek egymást. Ez alap, ezért ismerkedik nő és férfi.

Nem csak szexből áll egy kapcsolat, de az első vagy második helyen van. Persze sok más összetevője is van, idővel sok más is bekerül a közös életbe, de főleg az elején a szexuális vágy szerintem elengedhetetlen.

Az nem sértő egy lánynak, ha kívánod. 2.5 hónap alatt pedig nem igaz, hogy nem jutott idő erre, és te sem akartad.


19/L

2011. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy nem akartuk csak azt hogy nem úgy hozta az élet hogy össze jöjjön
2011. nov. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!