Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Bejön nektek ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Bejön nektek ha van kocsija a pasinak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 14:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Látom itt senkinek sem jön be a kocsi.

Nekem sincs kocsim (sőt már bringám se mert azt is ellopták), akkora szívem van mint egy bálnának és úgy tudok szeretni mint az emberek a sót!

(na kíváncsi vagyok hányan fognak jelentkezni)

2011. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%
Bejön nekik, csak a lányok olyanok mint pókban a fekete özvegy, hazudnak össze vissza és leszívják az éelted. Minden lány ilyen. Ezt meg nem fogják ide leírni, hogy kocsis pasi kell nekik. De mikroa fősuli parkolójában látom, hogy minden kocsival érkező pasitól 1-1 lány száll ki és van szájra puszi is, akkor tudom, hogy egy párt alkotnak. Kocsis pasi egyenlő csajjal.
2011. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
#73: Mire kellene jelentkezni? :) Félreértés ne essék, nem jelentkezem semmire... ez az oldal nem erre való. Viszont rendkívül szimpatikus, hogy a só hasonlatával jöttél. :)
2011. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
mármint #11 és 73%, kicsit összekutyultam a két infót. :P
2011. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
26%
Akkora szíved van mint egy bálnának? Ez őket hidegen hagyja. Ha akkora autód van mint egy bálna, na az már megindít bennük valamit.
2011. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Na még egy tizen éves kis takony, aki apuci kocsijával akar felvágni, mert akkora balf*sz, hogy hihetetlen.

Szánalmas vagy b.zmeg!

2011. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%

persze mind azt mondja majd,hogy nem számit az autó csak hüséges legyen és csak a belső számit.

ismerösöm mondta jól:az autó ülés belső!(erre gondolnak olyankor)

nézz körül!azoknak a fiuknak akiknek van autójuk,érdekes modon szinte mindig van barátnöjük.

ezt a kérdést éjjel kettökor is fel kellene tenned télen havasesöben egy szórakózóhelyen zárórakor.

2011. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, fiúk... Minek kéne nektek olyan lány, aki csak a pénzes pasikra bukik? Nem kell olyan, ugye? akkor meg mi dolgotok van velük? Mi bajotok azzal, hogy más fószertől szívja le a zsét?


Nyilvánvaló, hogy van alapja a legtöbb sztereotípiának. DE: kivételek mindig vannak, ezt meg azoknak esik nehezére beismerni, akik világ életükben csak csalódtak. Vajon ti lejjebb adnátok az igényeiteket pl. szépség és mellbőség terén? ha igen, miért olyan hihetetlen, hogy bizonyos lányokat egyenesen zavar, hogy a pasi sokkal pénzesebb mint ők?


Nyilván könnyebb sírni, hogy az összes lány egy pénzéhes k.rva, mint találni egy normálisat, de nem lehetetlen.

2011. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ezek szerint, a hiba az én készülékemben van, mivel nekem tényleg az a legfontosabb, hogy szeressen és hűséges legyen hozzám. De hát ti biztosan jobban tudjátok...


19/l

2011. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
ha van jó de nem érdekel különösebben
2011. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!