Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a bátyámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Bátyám 29 éves és még NEM VOLT barátnője.Nagyon elkeserít és sajnos szégyellem is egy kicsit ezt,ha szóba kerül mások előtt.Nem csúnya pedig,nem csak azért mondom,mert a testvére vagyok,csak sajnos nagyon kevés az önbizalma.Nem valami határozott,nem elég tökös,és hát kinek kell egy töketlen,nem magabiztos pasi?Annyira szeretnék neki segíteni,de nem tudom,hogyan.

20/L


2011. dec. 23. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki a számítógépét az ablakon
2011. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kedves tőled, hogy segíteni szeretnél a bátyádnak, de itt ő tudna segíteni saját magán. Valóban az önbizalmám kellene dolgozni, de neki is akarnia kell, hinni kell magában ahhoz, hogy sikerüljön valami változást elérni.
2011. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet b*zi.
2011. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne bemutatni egy olyan lánynak akinek tetszik nem?
2011. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, attól lehet megjön az önbizalma.
2011. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nunázz vele egyet.
2011. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem te semmit nem tudsz tenni, egyedül ő tud változtatni rajta.
2011. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem valami határozott,nem elég tökös,és hát kinek kell egy töketlen,nem magabiztos pasi?"

Hát egy töketlen, nem magabiztos csajnak. Ha ismersz olyat, ajánld be nála.


Bár hozzáteszem, én hasonló cipőben járok és baromi rossz néven venném ha a testvérem partizánkodna...


21F

2011. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is dobd ki a gépedet, járj bulizni és ne legyél szerencsétlen barom :D
2011. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már csak az b@szna be :D Kidobni az egyetlen dolgot, ami elfeledtetheti velem, hogy egy f@sz vagyok... :D


21F

2011. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!