Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a bátyámnak?

Hogyan segítsek a bátyámnak?

Figyelt kérdés

28 éves lesz hamarosan.Még sose volt barátnője,nem csókolózott,még szűz.Tuti biztos,hogy nem meleg,mielőtt vki ezt írná.Sajnos elég gyerekesen viselkedik,de nem úgy hogy néha előjön belőle,úgy mint általában a többi felnőttnél,hanem ő mindig ilyen.Nagyon határozatlan,döntésképtelen,bizonytalan és önbizalma egyáltalán nincs,pedig nem csúnya gyerek.Olyan mintha leragadt volna egy 6 éves kisgyerek korában.Persze közben éli az életét,tanul,dolgozik,egyetemre jár,szóval szorgalmas,intelligens,másokkal,de amikor itthon van mindig hülye.Nem tudunk már mit kezdeni vele.Vagyis engem idegesít egyre jobban.Persze amikor lecseszem,a szívem megszakad,hogy már megint bántom,így is elég szerencsétlenke.De az a baj,hogy nem érti meg,bármit is mondok neki.

Tudnátok segíteni?

16/L


2010. okt. 10. 15:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam belőle,hogy én azt szeretném,hogy ő is olyan normális legyen mint a többi korabeli,és persze boldog,élvezze az életet,mert így nem igazán jó neki úgy vettem észre,és a szüleinknek sem:(
2010. okt. 10. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes, beszélni kéne vele, nem ártana változtatnia magán. Akar ő egyáltalán magának barátnőt?
2010. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze,akar.Tetszik neki egy lány most is,de nem lesz belőle semmi,mert a csaj észre sem veszi őt:(
2010. okt. 10. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbáljon vele beszélgetni, tudom ezt így mondani könnyű, de hát hogyan lehet másképp.
2010. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Hogyan segits a batyadnak???? te????

Sehogy. Maz ugy hogy megcsokolod,es dugtok egyet...-.-

Ha ilyen, akkor mondd el neki hogy ha ilyen marad akkor tuti hogy nem talal senkit..

2010. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

olyan lánnyal kéne őt összehozni akit érdekelne a bátyád

pl akivel hasonló az érdeklődési köre

2010. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd beken a batyadat@

Egy 6 eves gondolkodassal nem fog tudni egyetemre jarni es kozben dolgozni is, es meg intelligens is.


Tehat nincs itt akkora problema. majd eljon az ido es majd megtalalja a parjat.

2010. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez azért elég furcsa,egy 16éves lány akarja megmondani a 28éves bátyjának hogy mit csináljon,meg hogyan éje az életét?:D hagyd te csak nyugodtan békén,felnőtt ő már,tud magáról gondoskodni.az pedig az ő baja ha nem állnak vele a csajok szóba :S max.annyit tehetsz hogy megmondod neki hogy változzon meg,mert idegesítő a viselkedése.
2010. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!