Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogok még gondolni rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogok még gondolni rá?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,ő 18 én pedig már lassan 20!Kb 2 éve ismertem meg interneten egy közösségi óldalaon!Eleinte nagyon jól elvóltunk elbeszégettünk,találkozgattunk is már ugy vólt hogy összejövünk de az elmúlt időben ugy is lehet mondani hogy "leszar jó magasról" pedig nem csináltam semmi olyat amivel megbántottam vólna őt,és ezt tőle is megkérdeztem,de azt válaszólta semmi baja!Ha ráírok akkor is csak a válasza "aham oké igen nem rendben" igy izgalmas egy beszélgetés nem???:) Ugyhogy ugy döntöttem én is "leszarom magasról" és megpróbálom elfelejteni de minden nap eszembe jutt sajnos van mikór 1-2 napig csak néha jutt eszembe de nincs olyan nap sajnos hogy ne gondóljak rá mondjuk 2 évnyi barátságot nem is olyan könnyű elfelejteni föleg ha nagyon megkedveltem az illetőt!:( Ilyen esetben mi a tehendő szerintetek?Lécci normális válaszokat írjatok!Mert ugye arra van ez az óldal hogy segítsünk egymás bajain és megpóbáljunk jó tanácsokat adni!
2011. dec. 19. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel. Annál rosszabb hogyha mindig ráírsz,szardle magasról,meglátod hogy egy kis idő múlva ő fog jelentkezni nálad,ha meg nem akkor nem,nincs para,van még elég nő a földön! Saját tapasztalatomból írok neked,már nagyon sokszor megszívattak azok a csajok akik után nagyon futottam,utána meg csak ennyit mondanak hogy "áh legyünk csak haverok" mást szeretek meg ilyesmik...
2011. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi igen én is igy vagyok vele hogy leszerom már!Ami nem egy nem kell erőltettni!:)
2011. dec. 19. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
így van,majd lesz másik ;)
2011. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
öö lehet nem tetszik neki a helyesírásod.
2011. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet!
2011. dec. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!