Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Elismerem,hogy rettentő rossz tulajdonságom a féltékenység..

Párom 23 éves, én pedig 18 vagyok.. új munkahelye van, ahol egyik munkatársával nagyon jól kijönnek.. a lány 19éves, fiatal,szép, vékony, teljesen ideális lehet a párom elképzelésinek! Igaz,hogy a féltékenység onnan ered,hogy nem elégedett magával az ember,ezt tudom! DE, hogy legyek így elégedett,ha ott van egy lánnyal,akivel jól kijön, együtt vannak 8órán keresztül, csinos, szép.. És még meséli is,hogy mennyire aranyos lány..

Engem megöl a féltékenység.. mit tudok tenni?

Hogy küzdjem le a féltékenységet? Attól tartok,hogy mi van,ha ráeszmél,hogy "szebb,jobb,aranyosabb.."ő kell nekem..

Persze,a párom úgy kezelte a "hisztim",hogy ha ő kellene,vele lennék, és nem veled.. téged szeretlek..!

ennyi volt.. 2éve vagyunk együtt,és tényleg,félek..


2011. dec. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A párodnak igaza van. Te fogod max a csaj karjaiba üldözni a hülye féltékenységeddel, már csak azért is alapon. Vele van 8órát, mert vele DOLGOZIK, de kihez megy haza a saját akaratából? Hozzád. Ennyi. Egy 23 éves férfi mellé nő kell, nem pedig egy féltékeny libuska. Ne legyél lökött.
2011. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

megértelek, mert én is ilyen vagyok, és engem is borzalmasan zavarna.. de tanulj az én hibámból; beleüldöztem egy sms-ezésbe, levelezésbe egy olyan csajjal aki 100x rondább,mint én, de jól esett a páromnak beszélgetni és nem veszekedni.. szóval most én is azon vagyok, hogy ne féltékenykedjek, és az elöttm szólónak igazat adva: társ légy, és ne hisztis liba... :\

sok sikert neked! tiszta szívböl kivánom.

2011. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindkettőtöknek!

Igaz,tudom én is,hogy társa kell lennem,és nem ellenfele,csak nehéz..:(

2011. dec. 13. 20:41
 4/5 anonim válasza:

tudom, hogy nehéz, én is a mai napig ezzel küzdök, de arra kell gondolni, hogy bele fogsz örülni, mert a világon férfiak meg nök élnek.. és ez igy volt,van és lesz mindig is. abban egyetértek az elsö válaszolóval, hogy saját döntése az, hogy hozzád megy haza, te vagy a párja.. ha nem szeretne akkor azzal a másikkal lenne, vagy egy harmadikkal, negyedikkel...

nekem is nehéz, mert most épp munkanélküli vagyok, sok az idöm, agyalok a hülyeségen..és ebbe bele kell nyugodni, hogy mint ahogy biztos te is beszélsz más pasikkal, a barátod is beszél más lányokkal. amíg nem több, mint beszélgetés, addig minden rendben van :) vizualizáld, hogy harmonikus a kapcsolatod,a párod hüséges hozzád testileg és lelkileg egyaránt. hinned kell benne, csak így müködik. egy idö után megunja majd a párod az örökös hisztidet ( én igy jártam), szakított velem, de aztán rájött én kellek neki, szóval most ugymond bizonyitanom kell neki is meg magamnak is, hogy fölösleges a hiszti, mert azzal csak elüzöd.

szóval nehogy igy járj :)

2011. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ne idegeskedj tudom nehéz én is féltékeny tipus vagyok de iszonyatra

de ne te üldözd bele

2012. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!