Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet lekűzdeni a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lekűzdeni a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Mindig is olyan féltékeny tipus voltam de tudom hogy megbizhatok a barátomban hogy nem csal meg de mégis van bennem 1 olyn érzés hogy féltem őt,szal féltékeny vok pl ha más lány felhiv vagy ilyensmi,s lehet hogy ez idegesiti is őt.Hogy tudnék ezen változtatni hjogy ne legyek ennyire féltékeny...?
2008. szept. 14. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele sokat. Meséld el neki, hogy mi történt veled (röviden) - és hallgasd meg utána, hogy vele mi volt. Kérdezhetsz is, ha keveset mesél.

Szervezz vele sok közös programot.

2008. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát eléggé sokat eggyüt vagyunk általába minden nap találkozunk ugy hogy ezel nincs baj...
2008. szept. 14. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj,hogy a féltékenység belőled jön. Magadban kéne elrendezni,átgondolni,hogy mi miatt alakult ez ki benned. Esetleg volt már,hogy megcsaltak, te csaltál meg másokat vagy valakiben nagyon megbíztál és később csalódnod kellett benne. Esetleg a szüleiddel, apukáddal/anyukáddal nem olyan jó a kapcsolatod,sok kritikát kaptál és úgy érzed nem vagy elég értékes, kevés az önbizalmad. A féltékenység általában olyan dolog,hogy kismértékben függ a partnertől.
2008. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
régebb nekem volt egy nagy nagy hibám hogy megcsaltam a barátomat de azota azt már elintéztük ő is tud róla bocsánatot kértem és mondtam neki hogy nagyon megbántam...sakat csalódtam én is eddig az életben lehet hogy ez is befolyásol de nem tudom hogy tudnám ezt lekűzdeni magamban hogy en legyek ennyire féltékeny,már rendesen engem is zavar....
2008. szept. 14. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a féltékenység alapja az önbizalomhiány, vagy a kissebbségi érzés... Nem tudod elhinni, hogy te vagy a tökéletes a párodnak... Fogadd el magad, hátha akkor jobb lesz.
2008. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Belső problémákra nincs külső megoldás.
2008. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha még vlaki tud valamilyen megoldást várom válaszaikat:D
2008. szept. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!