Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a bizalmatlanságom a nők felé?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm megcsalt, azóta össze jöttem 1-2nővel, de már az elejétől nem bíztam bennük és félek, hogy ez így is marad, mit tudnék ez ellen tenni?
2011. nov. 24. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem volt olyan fiú,aki átvert..nem voltam szerencsére szerelmes mondjuk.

És gondoltam, nem kell minden fiút egy kalap alá venni, megbíztam a következőkben. (Nem egyből persze)

Róluk is kiderült,hogy egy görény szinte egytől-egyig.(röviden)

Szerintem először ismerd meg jobban kicsit,és ha kedveskedik,akkor se ess bele,hogy biztos ilyen valójában.

Ja,meg,ha megismersz valakit,akkor szerintem legyél vele először is "semleges". Sokszor,akikből ki se nézzük,azok a legrosszabbak.

Nem valami nagy tanácsok,de remélem egy picit segítettem.

Sok sikert !

2011. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fke ***** válasza:

az 1. jó tanácsot ad.


engem is megcsalt az egyik csajom (az a hülye ribi) de ez nem rontja el a kapcsolataimat.

2011. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél újra egy normális, kiegyensúlyozott párkapcsolatot, akkor muszáj lesz megtanulnod, hogy az eszed is vezessen az érzéseid mellett.


Értem ez alatt azt, hogy soha ne hagyd, hogy ami az előző párkapcsolatodban történt, az befolyásolja a következőt.


Minden embernek hófehér, tiszta lapja kell hogy legyen nálad, akit frissen meg éppen.

2011. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom persze, hogy a tiszta lappal együtt jár a feltétlen bizalom is.

Hanem azt, hogy bizalmatlanság, rosszhiszeműség, ártó szándék feltételezése soha nem járhat vele együtt.


Az legyen az alap, hogy a jót akarod feltételezni a másikról, és meg akarsz bízni benne, így állj hozzá a kezdetektől. Közben pedig figyeld, hogyan viselkedik veled, és megérdemli-e, hogy valóban vele maradj. Láss, ne legyél vak, de ne a rosszat várd előre, mert akkor soha nem lesz normális kapcsolatod.

2011. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* akit frissen ismertél meg éppen *
2011. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni. Az a lány tesz majd ellene akibe újonnan beleszeretsz. Mert ha valakibe szerelmes vagy feltétel nélkül bízol benne :)
2011. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!