Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a szorongást és a kishitűséget? Ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Haverommal sűrűn járunk különböző bulikba, nekem nincs barátnőm, neki van. Haverom a csajok szerint egy kiköpött sármos szexisten. De én sem vagyok csúnya, sőt sokan mondják, hogy kifejezetten helyes vagyok. Mégis mikor megjelenünk egy bulihelyen, az összes helyes és aranyos lány, akik nekem megtetszenek, mint egy mágnes, őt akarják annak ellenére, hogy foglalt, és szó szerint fürtökben lógnak rajta. Nekem pedig általában vért kell izzadnom, mire haverom bűvköréből egy szemrevalót kijózanítok, hogy én is érvényesüljek, ezt viszont néha csak kis tolakodással érem el. Mi lehet az oka, hogy nem megy normálisan? Mindenki mondja, hogy jófej vagyok, van jó humorom, stb. ami a normális embereknél megvan. Azonban az összes lány inkább barátnak akar, mint partnernek, és ez a tudat, hogy ugyanígy fog történni a 28-dik bulin is, eléggé lehúzza az önbizalmamat egy idő után.... Mit gondoltok erről?
2011. nov. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ne a haveroddal menj csajozni.

2. Biztos, hogy azokat a lányokat akarod, akik egy jóképű fiú láttán "rácsüngenek"?

2011. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindketten 21
2011. nov. 19. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
mondjuk 16 ra tippeltem volna, azt hittem abban a korban szokás még a lányok részéről ez a ráakaszkodás és körülrajongás. amúgy vadidegen csajokról van szó? hogy néz ez ki? megjelentek a buliban és hozzátok mennek oda a csajok?
2011. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem is probálj inkább néha a haverod nélkül elmenni bulizni.Aztán ha akkor se lesz"kapás", akkor még se a haverod a hibás.
2011. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindketten fiatalabbnak nézünk ki, mint vagyunk. belőlem is kb 18-at szoktak kinézni. Amúgy igen, általában így van, hogy megjelenünk valahol és kis időn belül mindig odajönnek... Persze vannak köztük ezek a tipikus szánalmas tini k*rvák, de ezekkel nem szoktunk foglalkozni, hanem a normálisakról van szó, akiken azért látszik, hogy talán nem csak a f@sz kell nekik....
2011. nov. 19. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha eleve nem így állsz magadhoz, akkor már más a kisugárzásod...

Én nem hiszek benne,de van benne vmi mert ha rosszabb napjaim vannak akkor minden csak rossz..

Ha meg nevetek a sok hülyeségen ami egy nap alatt betalál, akkor még betalál egy pasi is a metrón... :P

Meg segítene tényleg, ha egyedül mennél bulizni...

Próba szerencse alapján...

De ha kell egy lány és esetleg barátodhoz ment oda még nem biztos, hogy veszett ügyed van(mondjuk én elvárom, h pasi jöjjön oda hozzám, csak akkor mászok ha kell egy pasi-de csak estére...\ jó ez csak akkor van ha kicsit el vagyok ázva :P )

Szerezd meg az a lányt aki kell , és kész, most veszíteni valód nincs ..

És nem biztos , hogy barátod bűvköréből kellene választanod...

Azt tanácsolom, amikor barátodat kezdik megrohamozni, akkor hagyd őt ott, és néz szét a maradandó csajok között

Meg nem nagyon hiszem ,hogy ezt ennyire magadra kéne venni, nem a legjobb ismerkedési helyszín barátod bűvköre...

19L

2011. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen "típusú" vagy külsőre, és a haverod milyen (úgy kb :) )? csak kíváncsiság, könnyebb lenne úgy válaszolni, ha tudnék még 1-2 infot a szituról :)
2011. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!