Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leküzdeni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni ezt?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok.

a pasi, akit szeretek, elvileg csak barátként tekint rám. Na nem is ezzel van a baj, hanem hogyha meglátom, akkor kész vagyok. Szívem kiugrik, meg sem bírok mukkanni, és érzem hogy vörösödök. Ha odajön hozzám beszélgetni, nembírok egy épkézláb mondatot kinyögni. Ezellen mit lehet tenni?


2010. márc. 11. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

semmit, ha barátként tekint rád akkor ugy is fog.

ha járni akarna veled akkor már közölte volna.

de szerintem egy szopást megengedne.

2010. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Micsoda válasz xD nem azt akarom, hogy belém szeressen, hanem azt, hogy tudjak vele normálisan beszélgetni.
2010. márc. 11. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
akarat kérdése az egész
2010. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ojee... emberek
2010. márc. 12. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szerencsétlenkedek néha. Van egy srác a suliban aki tetszik. Tegnap bepakoltam a táskámba a teás bögrémet a hozzá való cuccokkal, mert tudtam, hogy suli után ott marad egy kicsit ping-pongozni. Az ebédlöben megcsináltam a teámat és azzal mentem be a terembe, ahol játszottak. Persze, hogy kiöntöttem amikor le akartam tenni az asztalra...de hát a szerencsétlenkedésemet nem volt könnyü nem észrevenni, vigyorgott. Persze ilyenkor nem szabad szégyenkezni, el kell tudni viselni magunkat.Ez van. Szóval odaült hozzám és beszélgettünk (nekem már jobban megy de én is igy kezdtem ahogy te). Felesége van:( már nem is olyan vonzó. Nem érdeklik azok a dolgok amik engem. Ma már sokkal kevesebbet gondoltam rá és teljesen másképp.


Én a helyedben megmondanám neki, hogy bocs de valamiért feszült vagyok amikor idejössz és próbálunk beszélgetni, ugyhogy csak dumálj, majd felengedek.

Sok sikert!

2010. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szia!:)

Hát amikor már úgy belendül a beszélgetés, akkor tudok már vele, csak az elején vagyok kiakadva. Meg az az érdekes, ha tudom hogy néz, akkor szinte megmozdulni sem merek, de nem tudom mért van ez...:/

2010. márc. 12. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Én...

Mert izgulsz, azért van. Nem tudsz mit kezdeni az érzéseiddel amik kihatnak a testedre. Ez ellen kényszeritheted magad, ha tudod, de akkor ez a furi idöszak hamarabb múlik el az életedböl. Én szeretem ezt az érzést.

Amúgy alakulhat másképpen a kapcsolatotok, csak mondjuk nem most azonnal. az szerintem meg különösen jó, hogy barátként kezel, mert nem megfektetni akar és azután lelépni, hanem tisztel annyira, hogy egy bensöségesebb légkört alakitson veled. Te is tiszteld ezt benne.

Majd kialakul.

2010. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, csak néha rossz. Úgy érzem magam mint egy 5éves :/ De mindenesetre köszönöm neked:)
2010. márc. 12. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!