Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha kiírok fészre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha kiírok fészre olyan dolgokat, amit közösen átéltünk akkor fel fog rá figyelni?

Figyelt kérdés
Rettentően hiányzik ez a lány. Volt egy csomó közös élményem vele, de amikor bevallottam neki mindent akkor mondta, hogy ő most nem akar kapcsolatot, meg szerinte félreértelmeztem anno a jeleit. Holott a hülye is látta, hogy ő is odavan értem tetőtől-talpig.(még a barátnőjével is beszéltem erről)És mivel most megváltoztam és multkor sikerült vele beszélnem rámjött az az érzés, hogy még mindig szeretnék érte küzdeni és így szeretném jelezni felé, hogy én még nem mondtam le róla. Szóval leírnám minden egyes nap a közösen átélt szituáciokból származó dolgokat/ szavakat. Mert szerintem ő biztos venné a lapot. Egy ien dolgot már cselekedtem az előbb. Ha érdekel titeket akkor majd a későbbiekben leírom. De lehet h rá kellene kérdeznem a barátnőjénél...
2011. dec. 11. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér cukifiú:D
2011. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
friends zone
2011. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted kérdezzek rá a barátnőjénél? :)
2011. dec. 11. 01:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen:D
2011. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Facebookkal az a baj, hogy mindenki látja, mit írsz ki.

Én a helyedben egyszer megpróbálnék vele szót érteni. Ennek lerázás lenne a vége.

Majd szépen beszélgetsz egyet a barátnőjével. És ha ügyes vagy, és olyan a szitu, akkor a barátnőjére repülj rá.

A kiscsaj meg fog pukkadni.

És ha egy kicsit is tetszettél neki, akkor rákapcsol, és keresni fog.


De ehhez nagyon ügyesen kell a játszanod...


23F

2011. dec. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Közösen átélt élmények:


1.Mindketten kórházban születtünk.

2.6-7 évesen mentünk iskolába először.


....

2011. dec. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ez a barátnőrevalóhajtás nem hiszem, hogy bevállna. De a barátnőjével holnap mindenképpen fogok beszélni, elmondom neki, hogy akárhogy is próbáltam, de nem bírtam elflejteni és, hogy még mindig szeretem és rettentően hiányzik, és majd meglátjuk, hogy mit mond a barátnője.

Utolsó: Nem ilyen közös élményekre gondolok :D

2011. dec. 11. 01:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt rendesen benéztem :/ Kiderült, hogy most jött össze egy sráccal, akit ismerek, de én erről nem tudtam...áhh... :( megint csak a pofára esés maradt nekem...pedig annyira megváltoztam, ez tartotta bennem a lelket, meg ahogy a multkor rámnézett és erre tessék... :/
2011. dec. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!