Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy BULIN beszélgetek egy sráccal, jól elvagyok vele, viccelődünk, akkor azt kérdezik tölem rá pár napra, hogy ti jártok, meg hogy mi volt közöttünk? Miért kell kombinálni a dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt velem is eljátszották páran.Én mindenkinek azt mondtam,hogy igen járunk.Amikor már a több éves kapcsolatom mellé lett kb. 10-15 ilyen kapcsolatom,rájöttek,hogy ez nem így működik és biztos csak dumálgattam másokkal haverságból.Sose sikerült megmagyaráznom nekik,valahogy nem akarták elhinni,hogy csak haverkodok fiúkkal.Ezután abbahagyták a hülye kombinálásokat.
2011. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!