Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szemétség részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemétség részemről?

Figyelt kérdés

Tehát elég sokat beszélgettem mostanában egy lánnyal, én akartam volna többet, viszont barátzónába kerültem, úgyhogy nem is mondtam meg neki egyáltalán, sőt szerintem neki le se esett.

Ez idő alatt az esetek 80%-ában én írtam rá, tök jókat beszélgettünk, csak ugye általában én kezdeményeztem. Viszont most összejött egy sráccal, és én úgy érzem, hogy minek az erőfeszítés. Azóta nem erőlködök, egyáltalán nem írok rá stb. Viszont kicsit szemétségnek tartom a részemről, mert szerintem ő tényleg barátnak gondolt engem. Lehet rá kéne írjak? De ő meg akkor miért nem tud?


2011. dec. 10. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát ha már van pasija, és te akartál az lenni, de haver nem akarsz lenni, akkor felejtsd el.ha haver akarsz neki maradni, írj rá.és szerintm nem szemétség, de ha okafogyott a komunikáció, akkor minek csinálná az ember?én is ezt tettem volna
2011. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem bonyolult a dolog, sőt inkább egyszerű!

neked tetszett, szeretted volna jobban megismerni ezért írtál neki sokat. ő unatkozott és mivel el tudtatok dumálni visszaírt. ahol 80%-ban te írsz az nem éppen hú de nagy barátság-haverság nevezzük bárhogy... most hogy van palija ennél is hátrébb kerülsz!

a lányok ha unatkoznak, ha rossz kedvük van, ha egyedül érzik magukat akkor nem mondanak nemet ha valaki "szórakoztatni" akarja őket, de többet ne várj!

amíg nincs ló, jó a szamár is...

2011. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen szemétség tőled, bocsi.
2011. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nem sértődök be az ilyeneken, azért is írtam ki, hogy mindenki írja le a véleményét. De egyébként a visszajelzésekből meg jobban belegondolva szerintem miért csak én próbáljam fenntartani a kapcsolatot, amúgy is kíváncsi lennék, hogy mikor írna egyáltalán.


Egyébként, ha kérhetem, kifejtenéd kicsit?

2011. dec. 11. 00:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Engedd el.


23F

2011. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!