Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség? Lekéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség? Lekéne állnom?

Figyelt kérdés
van egy csaj az osztályban akinek elég jó a segge meg már van melle is és én szoktam fogdosni főleg a fenekét ő mindig rámszól vagy a fejemre vág de én akkor is fogdosom. le kéne állnom? 13f
2011. nov. 20. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Á, szerintem várj még egy kicsit, hisz 14 évesen már el is ítélhetnek szexuális zaklatásért. Majd akkor, ha lesz távol tartási végzése ellened, és örökre megbélyegzett leszel, mint szexuális szadista elmebeteg.


Minek annyira elkapkodni?!

2011. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanezt csináltam 13 évesen :D és a lányok nem vallják be, de imponál neki nekik, hogy ezt csinálod :D
2011. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne állj le, sőtt az utcán is nyugodtan fogd meg szép formás lányok seggét, még ha idősebbek is, és bírkózó külsejü kopasz gorilla barátjuk cammog mellettük, ne aggódj nem lesz semmi baj, hisz ő is fogdossa.
2011. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak nehogy egyszer az apjától kapjál egy akkora sallert, hogy leesik a fejed.

Nem így kell csajozni.

2011. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még hogy imponál nekünk. Én kifejezetten utáltam, hányingerem lett attól, hogy úgy kezel mint egy darab húst. Nem véletlenül rúgtam egyik szünetben úgy tökön, hogy azóta egy lányt sem tapogat. Undorító... Ki vagy neki, hogy csak úgy fogdossad a fenekét, mellét?
2011. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek imponál, az feltehetőleg 15 éves korára már túl lesz az első 30 f.szon.

És még csodálkoztok, hogy a pofánkba vágják, hogy a lányok előbb érnek. Tessék, pont az ilyen infantilis hülye gyerekek miatt.

2011. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 15:48!

Ez f@szság amit írtál. Mert azért ennyire durván nem lehet általánosítani. Ezt 13 évesen én is csináltam és azok a lányok nagy része nem lett k*rva :D szóval előfordul, persze, de inkább maradjunk annyiban, hogy elfordul, mert nagyon nem igaz ez minden lányra

2011. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!