Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak itt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt az emberek, hogy nincs barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ha ennyire hiányzik, talán valamit tenni kéne érte, nem a gép előtt ülné és panaszkodni egy anonim oldalon... Aki meg azzal érvel, hogy ő milyen ronda, az vagy adja lejjebb az igényeit, esetleg próbáljon meg változtatni a külsején. Komolyan, szerintem egyedüllét sem egyenlő a kínvallatással, mint ahogy egyesek beállítják.
2011. dec. 2. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük professzor.
2011. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szívesen sanyi
2011. dec. 2. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én soha nem panaszkodtam itt és sehol máshol. Gondolom nem pont ilyen válaszokat vársz. Mingig tettem érte. Mindig próbálkozok, kissebb nagyobb sikerrel. Én úgy vettem észre, hogy azok nyavajognak itt, akiknek nincs önbizalmuk. Sajnálom őket, mert nem mernek kezdeményezni, pedig egy párkapcsolat így kezdődik. Nem vagyok kigyúrt, macsó, full millás, viszont ezt ellensúlyozom a szövegemmel. Magamat adom. Van akinek ez nem kell, ezt tiszteletben tartom, elfogadom a visszautasítást, de egy visszautasítás miatt nem mondom azt, hogy nekem soha nem lesz barátnőm, miért ilyenek a csajok... Igaza van a kérdezőnek, változtatni kell a hozzáálááson/felfogáson.
2011. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
nem sírnak-írnak amúgy meg általában kérdeznek és tanácsokat várnak mi ebben a nagy szám idióta kérdező f.asz.
2011. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert vannak emberek akiknek nem feltétlenül van arra idejük hogy "ismerkedjenek". meg azt is,hogy,ha nő az illető? amikor én próbáltam kezdeményezni a pasi a kisujját se mozdította. az igényeimet nem fogom lejjebb adni,mert nem hinném hogy bárki is boldog lehet valakivel akivel azért van együtt hogy legyen valaki,közben meg nem is vonzódik hozzá. a külsőm rendben van. és jó pár év egyedüllét után elkezdi unni az ember és jó lenne megállapodni. de mégis mikor találjak bárkit is, amikor egész nap suliban vagyok, hétvégén meg örülök hogy végre van időm aludni?
2011. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük Emese
2011. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Én a hozáállásbeli változást nem arra értettem, hogy lejjebb kellene adni a szintet. Egy időben én is rá voltam állva a party p*csákra. De egy idő után rájöttem, hogy egy ilyen party csajjal nem tudnák hosszú távra tervezni, mert az egy dolog, hogy a külseje megfog, illuminált állapotban akármilyen "hülyeséget" is mond, azt el is fogadom. Egy idő után viszont azt gondoltam, hogy bakker, hogy jöhettem egy ilyen lánnyal össze... Felszínes, tucatcsaj... Ezt mindig az alkoholra fogtam (ne ítéljetek el, vagy ha el is ítéltek lesz@rom, nem érdekel, mert ki lennél te, hogy látatlanba elítélj, nem vagyok alkoholista, partyzni is viszonylag ritkán járok). Az meg hülyeség, hogy nincs időd egy másik emberre, vagy ha így van akkor sajnállak. Én soha nem hagytam, hogy ez a kizsákmányoló társadalom beszippantson. Nem adtam el a lelkemet senkinek. Nem börtönben élek. Nem születtem jó módú családba. vannak problémáim, nekem is és másnak is. De amíg suliba/egyetemre jársz tedd össze a két kezed, mert jó dolgod van. Ne mondja nekem senki, hogy nem, mert egy dolgod van ilyen helyeken és az nem más mint a tanulás... Mire ezt leírtam el is felejtettem iért keztdem bele az egészbe sorry...

2011. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Mit foglalkozol más dolgaival? Törődj a saját kapcsolatoddal. Ja, hogy nem kellesz senkinek?
2011. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

utolsónak.

Egy szóval se mondtam, hogy nem kellek senkinek. Van akit dugjak (bocsánat a vulgáris szóhasználatért). Csak nekem sokkal komolyabb gondjaim vannak (megélhetési gondok és egyéb) mint az ide írók nagy részének. És olyan ember ne sírjon, akit még a szülei pénzelnek stb.. Ezt ne vegye mindenki magára, de aki még tanul az ne sírjon itt, hogy milyen b@szottnagy gondjai vannak. Nekem egy rossz döntés és mehetek a híd alá lakni.. Bocsánat, de nagyon felidegeltem magam... Ezért is fogalmazok ilyen alpári módon. Tudom, hogy a pénz nem minden, de örüljön neki az, aki beleszületett. Nekem sajnos nem adatott meg ez a kiváltság, egy kiló kenyérért is meg kell dolgoznom bammeg.

2011. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem akartam ilyen nagy hatással lenni mindenkire, de mióta kiírtam az utolszó h.sz.-emet megkukult mindenki.

2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!