Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy, a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy, a rendes lányoknak, fiúknak nincs barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

mert túl rendesek és nem bevállalósak.

amúgy én is "rendes" lány vagyok, szóval semmi alkohol, drog meg összevisszakefélés meg ilyesmi...és nekem már egy éve van párom. előtte 2 évig voltam együtt egy fiúval. szóval szerintem ne itt sajnáltassátok magatokat, hanem menjetek el ismerkedni. ennyi

2010. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem attól hogy valaki nem iszik alkoholt, nem drogozik és nem fekszik össze mindenkivel még nem feltétlen mondható "rendes" lánynak vagy fiúnak...

Úgy gondolom hogy senki sem sajnáltatta magát, de akkor biztos csak én látom rosszul.

A kérdésre válaszolva... Szerintem ez azért nincs így, mert a rendes emberek találnak párt, csak esetleg nehezebben mint mások. Ez lehet azért, mert szeretnének hasonló értékrenddel rendelkező társat találni, ami sajnos nem könnyű.

Nekem sem sikerült még sajnos, volt ilyen is és olyan is, de "rendes" még nem. :) Bár ki tudja, lehet hogy én sem tartozom abba a bizonyos "rendes" kategóriába. :) Szóval remélem hogy egyszel rámtalál vagy rátalálok. :)

21/F

2010. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert túl variáljuk az egészet. :)
2010. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rendes srácnak tartom magam, de azért nincs barátnőm, mert:


1). Túlsúlyos vagyok, ez eleve hátrány, de nem kizáró ok természetesen.


2). Ha valamibe belekezdek, először igen lelkesem tudom csinálni, de aztán idővel érdeklődésem vesztem benne és már nem foglalkozom vele annyira - nevezzük jellemhibának.

Ennélfogva alkalmatlannak tartom magam egy rendes kapcsolatra, azt pedig nem szeretném, hogy bárki is szenvedjen mellettem.


3). Úgy egyáltalán nem is izgat annyira, hogy szűz vagyok, sem hogy a környezetemben ki mit gondol és annyira nem is vágyom az egészre - nekem személy szerint jobb egyedül.


Ez csak személyes nézőpont, hisz ahány ember, annyi szokás / gondolkodási forma.

2010. márc. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
02:07 - 19/F
2010. márc. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!