Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval, lehet, hogy ez egy kicsit hosszú lesz, de fontos...

Az a lényeg, hogy már év elején feltűnt, hogy az egyik gyereknek a suliban rohadt jó stílusa van. Egy rocker gyerek, de nem az az átlagos rocker, akin mindig Slipknot-os póló, meg bőrkabát van, meg acélbetétes bakancs, stb., hanem olyan vagány rocker.. És hosszú, szőkésbarna, hullámos haja van, és az mindig össze van fogva egy laza copfba. De egyébként maga a gyerek nem helyes. És év elején észrevettem, hogy tetszik a stílusa, és akárhányszor az udvaron láttuk a barátnőmmel, vagy a folyosón, mindig mondta nekem, hogy "Itt van az a srác, akinek jó a stílusa, de viszont csúnya." De viszont mostanában, már kezdem úgy érezni, mintha odalennék a gyerekért...Akárhányszor ott vagyunk az udvaron, mindig keresem, és arrafelé akarok menni, vagy ha óra előtt a folyosón vagyunk, mindig azt akarom, hogy neki is ezen a folyosón legyen órája...Tehát szerintem bejön nekem a srác. De nem értem, miért, amikor szerintem is csúnya, csak a stílusa nagyon jó, de mégis, mintha éreznék iránta valamit... Minden nap megnézem a facebook-ját, és ha mellettem van, elpirulok... De egyébként a gyereket nem ismerem, azt se tudja ki vagyok. De van egy baj: én nyolcadikos vagyok, ő meg hetedikes... De basszus, olyan rossz! Nem akarom, hogy tetsszen nekem, mert már teljesen furán tudok viselkedni a suliban...és milyen ciki lenne már, ha a barátnőim megtudnák, hogy bejön nekem egy hetedikes...meg mindenki azt hiszi, hogy utálom azt a gyereket. Szóval mi a toszt csináljak most??


2011. nov. 29. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát adok tanácsot de ettől függetlenül még barbiznod kéne bocsiXD Na szal szerintem menj oda hozzá és pl kérdezd meg merre találod xy tanárt, elmondod neki mért keresed stb. Megkérdezed hol a terme. Meg kérdezed tőle hogy nem e tudna segíteni megtalálni. Vagy bejelölöd facen és ráírsz és elkezdtek dumálni. Bár szerintem személyesen jobb. Ha esetleg az elsőt választod akkor köv szünetbe odamehetsz megint hozzá megköszönöd neki még1X és elkezded kérdezgetni alap dolgokról, mi a kedven zenekara stb és így kialakul a beszélgetés. Ennyi hajrá! Ja és a rock örök és legyőzhetetlen!XD


20/F

2011. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szilvás buktát, mert azt szeretem, és a srác is szereti. Ha egy jó nagy buktát majszol, akkor nem látszik a fél feje, és nem mondják rá a lányok, hogy ronda.
2011. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt az időt amíg ezt elolvastam ki adja vissza az életemből? mert nagyon nem érte meg. próbálj meg a lényegre koncentrálni!
2011. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha szép vagy írj rám :D azt csináld 14/F xD
2011. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy de vagy viszont.
2011. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tom, de a barátnőm mindig így mondja
2011. dec. 1. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
akarod mondani "tudom".
2011. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jólvan, már b+, nem tök mindegy?
2011. dec. 2. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:

magas intelligenciáról tanúskodó válasz egy magas intelligenciával rendelkező személytől.

de b+ nekem rohadt mindegy milyen buta vagy.

2011. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem érdekel, miket írsz, ha nem tetszik, ahogy fogalmazok, vagy amilyen vagyok, akkor menj a francba! Ne velem kötözködj, ha depressziós vagy!
2011. dec. 4. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!