Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a képen látható nőről? Bejön nektek?

Figyelt kérdés
[link]

ma 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tudnám, hogy ki ő, akkor bejönne...
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A Duro Dori gyönyörü nö. Nekem nagyon bejön! A politikai nezeteitöl teljesen függetlenül.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Jó kis MILFecske! ;)
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha ez jó nő, akkor szerintem senkinek nem kell aggódnia. Vannak róla előnyösebb képek, de ha ez a kép alapján bejön valakinek, akkor a férfiaknak tényleg mindegy, csak félig-meddig ápolt nő legyen😃
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: és még mi férfiak tesszük túl magasra a lécet és vagyunk telhetetlenek a nők külsejét tekintve :)


Külsőre szerintem nagyon szép, a szövegeitől viszont lekonyulok.

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# Én nem gondolom, hogy magasra tennék a lécet, de azért kicsit vicces, hogy máskor itt megy a köpködés a 30 feletti nőkre, hogy a kutyának se kellenek, vén banyák, erre Dúró Dórára meg nem csak itt, de régebbi kérdések alatt is verik a nyálukat, aki pedig 37 évesen eléggé a korosztálya átlaga, kb a korabeliek 60%-a pont ugyanez a kategória. Normálisan néz ki, nincs vele komoly gond, csak nem értem akkor mi ez a vén nyanyázás, ha amúgy lazán feláll a 30 feletti mamákra is. :)
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ha neked erre a nőre nem áll fel, impotens vagy, vagy ovodás.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!