Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem felháborító? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem felháborító? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tehát a sztori:

Tesóm barátnője itt alszik nálunk hétvégenként. Az ő szobája az enyém mellett van és még ha mindketten be is csukjuk az ajtót, eléggé áthallatszik minden. Többek között "az" is. Pontosabban a nyögések stb. Ez már nagyon

fel* asz, nem igaz h ennyire szégyentelenek, annyira utálom az egészet. Rendes csaj meg minden, de legszívesebben ezek után megtépném. Úgy érzem már magam mintha valami kuplerájban élnék.


2011. nov. 27. 06:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te vagy a kistesó? :) Mindenképpen beszélj tesóddal erről, még ha nem is vagytok jóban. Az ártatlan lelkivilágod megtörése fontos dolog, vagy mondd, hogy miatta leszel frigid esetleg leszbikus. Legjobb lenne persze tisztán az igazságot közölni vele, hogy ez téged zavar, rosszul érzed magad miatta.
2011. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem éppen, én vagyok az idősebb, viszont csak hétvégenként járok haza és utálom, hogy abban a pár napban sem lehet nyugtom. Gondoltam arra, hogy inkább nem jövök haza, de nehogy már ne tudjak hazamenni a saját házamba, amikor azt várom a legjobban a héten.
2011. nov. 27. 07:07
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem szokott zavarni az ilyesmi, mondjuk talán amiatt, hogy négyen voltunk két egymásból nyíló szobára, albérletben - és hát, volt ott majdnem minden.

Egyébként... szólj neki, nyugodtan! Csak ne sértődősen, hisztisen, hanem egyenesen, nyíltan, normális hangon. Hogy kicsit hangosak, zajosak, nehezen tudsz elaludni miattuk. Ennyi.

2011. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bánomisén ***** válasza:
58%

Ne tépd meg, beszélj velük. Mind a kettőjükkel egyszerre, akkor talán elszégyellik magukat és lecsendesednek.

Egyébként egyetértek veled, a szex magánügy, a hangjai is, nem kell megosztani másokkal.

2011. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

szólj neki.


Amúgy nekem is volt egy ilyesmi történet, csak annyi különbséggel, hogy az én szobám és a nővérem szobája között gipszkarton fal van. Nagyon zavart, ezért reggel meg is mondtam neki. Égett a pofája :-Đ

2011. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
te hétvégéken mész haza gondolom valahol albiba vagy koliba laksz. ők csak hétvégén tudnak találkozni "igy" nőlj fel és bírd ki. nemértem ezt a nagy önérzetességet lány vagy ugye?mm ez nem bántásbol de gondolom az vagy. te nem vittél haza pasit? gondolom ültetek egymással szembe és teázgattatok.
2011. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a szuleid lakasa,ha ok megengedik a kishugodnak,hogy pasit vigyen fel,akkor te nem tehetsz semmit,maximum megkerheted oket,hogy halkabban tegyek a dolguk.

es pakold at a szobad,hogy a kozos falat elfedje valami "hangtompito"(szekreny,pl).


amugy forditott helyzetben te csak sakkoznal a pasiddal,ugye?erdekelne,hogy a hugod a masik szobaban alszik?nem.

nohat.

2011. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Tesója barátnője alszik náluk hétvégenként, tehát feltételezem, hogy nem kishuga van, hanem öccse.:)

Megértelek, hogy kellemetlen szituáció lehet, én a helyedben finoman megpróbálnék szólni a tesódnak, hogy nem lehetne-e valahogy kezelni ezt a helyzetet.

2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Prűd vagy.
2011. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ja, ezt nekem is át kellett élnem.

Mivel párom öccse egy f*rok és nem lehet neki szólni, mert agyvérzést kap attól is, ha valaki megkérdezi, hogy van, ezért maradt az ajtó csapkodás célzásnak. A kis r*banca azóta k*ssol, eddig ablak törően visított. (és igen, jogos az utálatom, mert itt van 1 éve a csaj, állandóan öcsi-p*csi szobáját bújja, ki se mozdul onnan, semmit nem segít párom szüleinek, a kaja is fel van neki víve, és ez nem irigység, egyszerűen nem normális, hogy 30 éves nő ezt műveli...)

2011. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!