Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiatalabb korosztály!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiatalabb korosztály! Van olyan, aki esélyt adna egy ismeretlen fiúnak az ismerkedésre ha ráírna facebookon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Nem vagyok ilyen típus.
2011. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha "tetszik". Értelmes dolgokat mond, tetszik a gondolkodásmódja. Ezt pár mondatból meg lehet ítélni. Akkor nem állok el az ismerkedéstől. :)
2011. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én az egyik pasimat myvipen szedtem fel (ő jelölt meg)

életem egyik legnagyobb szerelme volt.

2011. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hamar rájönnék, ha nem bírnám.. szóval igen miért ne?

de mondjuk, ha úgy írna rám mint barátnőmre: szia! van vkid? vagy vki a láthatáron? mert tetszel.

csak így, és azt se tudta, h ki az..

2011. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak ha értelmes, nem tolakodó, vannak közös témáink, esetleg lehet szó találkozásról, inkább ott dőlnének el a dolgok.


Viszont jobban híve vagyok annak, hogy élőben való ismerkedés, ott milyen benyomást kelt. Facebook eléggé becsapós, nem tudhatod, milyen is az adott fiú a valóságban. Bár sok minden kiderül egy Facebookos beszélgetés alatt is.

2011. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem zárkózom el előle teljes mértékben, de jobban preferálom a személyes ismerkedést.

Mondjuk, ha internetes keresőről van szó, fontos, hogy szimpatikusnak tűnjön, legyenek közös témáink, hasonlóan gondolkodjunk. De még ekkor sem adnám át magam az ismerkedés örömeinek teljesen, hiszen sosem lehet tudni. Nem árt résen lenni.

De mondom, ha van közös téma, beszélgethetünk, persze lehet, hogy nem lesz semmi belőle, de legalább nem utasítom el élből.

16/L

2011. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is azt akarnám, hogy élőben talizzunk, de facebookon kezdeményzenék egy talit az okés lenne lányok??
2011. nov. 25. 23:38
 9/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?ha nem nyomulni kezd s nem modja h tetszel meg milyen jó csaj vagy,akkor szerintem h megismered egy kicsit jobban,és bejon akkor eldontod mit tegyél:D 13/L
2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha szimpatikus és értelmes dolgokat ír. Bár hozzátenném, hogy először mindenképpen csak baráti ismerkedésként kezelném. Ha többet szeretne, először mindenképp személyesen kell találkoznunk, mint barátok(!). Aztán majd meglátjuk... :) 16/L
2011. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!