Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól nézek ki, mégis magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól nézek ki, mégis magányos vagyok. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Sok csajnak bejövök, de egyszerűen nem bírom felszedni őket. Szedtek már fel csajok, de nem bírtam megtartani őket, mert túl nyugisnak találtak...Ismerkedni nem bírok, mert nem tudom mit mondjak a csajoknak :D Valahogy kialakult bennem az önbizalom hiány, pedig sokak szerint nincs rá okom. Ebből kilehet lábalni valahogy? Mert már több, mint 1 éve nem volt senkim és kezd egyre nagyobbá válni a probléma...
2011. nov. 13. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nah küldheted nem élek vissza vele.
2011. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz
2011. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szamóca.. ***** válasza:
jólvan hagyjuk már a más ócsárolását, meg az "én vagyok a normális a többi a sz.r" elméleteket. lehet, hogy ha szépen játszol a szavakkal ki tudod úgy csavarni hogy átmenetileg, felszínen az "otthon ülök tv-zek, normális vagyok nem járok mindenféle ocsmány buliba" a szimpatikus. a sok éves átlag azonban még is azt mutatja, hogy harmadszorra is megnézni a CSI 24354. részét, unalmas. de tudom, te nem csak tvzel. értsd jól.
2011. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Első, ha kell küldhetek képet... "


Fiú vagyok és nincs se búza, se bi beütésem, úgyhogy inkább kihagynám:D Mellesleg én is jól nézek ki és én is egyedül vagyok:P

2011. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jólvan, nem vitatkozom. A lényeg, hogy mindent megtettem az eddigi bnőimért, kedves voltam velük, de mégis rám untak. Pedig mielőtt összejöttünk bármit megtettek volna, hogy megkapjanak.
2011. nov. 13. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!