Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, mégis magányos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok, mégis magányos. Kezdem elveszettnek érezni magam a világban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van abból,hogy minden tini a pasikról,csajokról beszél meg a szexről.Jó,én is gondolok pasikra,meg a szexre (szűz vagyok),de más dolgok is érdekelnek.

Nem akarok mindenáron bepasizni és dugni.Nem járok diszkókba,bulikba,mert úgysem érezném jól magam...Szeretnék menni bulizni,de olyan társasággal akikkel tényleg jól érzem magam,de akik manapság bulizni mennek a környékünkön azokkal nem jönnék ki úgyse...

Nem értem miért kell 15-16évesen füvezni,cigizni,piálni ész nélkül.

Én nem cigizem,füvezek és egyéb droggal sem élek,alkoholt ritkán iszok,akkor is a szüleim tudják (főleg családi eseményeken iszok).

Nem értem miért csodálkoznak azon,hogy még nem volt pasim,szerintem ez tök normális dolog,majd ha 25-ön felül is ez lesz a helyzet megértem,hogy csodálkoznak,na de most?


Egyik barátnőm is mondta,hogy valamelyik nap elmegyünk és nézünk nekem egy jó pasit.De könyörgöm,nekem nem kell segítség,magamtól is tudok szemezgetni,beszélni fiúval.Különben is a szerinte jó pasi és a szerintem jó pasi ég és föld.

Én komolykapcsolatra vágyom.Persze,ezt ne úgy értsétek,hogy megismerek valakit és akkor ő legyen a férjem,a gyerekeim apja.Hanem több hónaposra,1-2 évesre gondolok.De ez ilyen korban nehéz.

Én nem olyan pasira vágyok aki annak ellenére,hogy itt vagyok neki még diszkókba sztriptíz showt néz és minden csajjal táncol,meg csajozik,miközben én is ott lennék neki.Persze a diszkós p*csákat könnyebb megszerezni egy menetre,én nem ilyen vagyok.Nekem fontos,hogy kivel fekszem le és mennyi idő után...


Egyre reménytelenebbnek érzem a helyzetemet.Barátaim se sokan vannak...de sajnos ez így is lesz.

Most az elmúlt hónapokban megismertem jónéhány fiút,főleg korunkbelieket egyik barátnőm révén...De náluk is a cigi,pia,fű,bulik,részegség játszik meg hogy jól nézzen ki a csaj.Nekem ilyen nem kell,még barátnak se lenne jó,nem hogy szerelmemnek...


Teljesen kétségbe vagyok esve,belefáradtam ebbe az egészbe és úgy érzem megőrülök.

Változni nem tudnék,mert utálom a cigit és a drogokat sem próbálnám ki.

Én normális életre vágyom,sok baráttal,de nem ilyenekkel.

úgy érzem reménytelen.


Azt sem tudom miért írtam ezt le,talán mert jól esik,hogy kiönthetem a szívem itt és senki nem fog kiröhögni (vagy ha mégis valószínűleg nem ismerem...ezeket még a barátaimnak sem tudom elmondani,mert ők boldogok...de én most nagyon nem vagyok az).


Ti mit gondoltok erről?

15/L


Ui.:Bocsi,ha hosszú lett.Kérlek,csak normális válaszokat írjatok!


2010. aug. 4. 09:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát!!! Szakasztott olyan vagy mint én!:)

Írj privit ha gondolod!

2010. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
írtam.
2010. aug. 4. 09:51
 3/28 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy egy kicsit túl érett vagy a korodhoz képest, a korban hozzád való "pasik" meg általában teljesen eltérően gondolkodnak (pia, drog, buli, dugás fűvel-fával), tisztelet a kivételnek. Annak a kivételnek, akit otthon ülve elég nehéz lesz megtalálnod. Bulizni lehet pia és drog nélkül is, bár könnyebb elcsábulni is...
2010. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Hm, nem ugyanaz a két 81%-os. Én nem mondom, hogy írj privit. Kétszer annyi vagyok mint te :)
2010. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én, mint srác teljesen ugyanígy vagyok ezzel: Nem bírom ha valaki cigizik,leissza magát és füvezik. Nekem sem volt barátnőm egészen 15 éves korig. Aztán komoly kapcsolatokat akartam, azt hittem a barátnőim is komolyan gondolják de hát nem. 3 barátnőm volt összesen. Az elsővel 2 hónap körübelül..Semmi sem történt az ölelésen 1-1 puszin és kézfogáson kívül.

A második kb másfél hónap volt. Vele csattant el az első csókom, de már bánom is, mert vitáztunk mindíg és egy kisebb vita után, amikor már "betelt a pohár" dobott egy másik srácért, majd félévvel később kijelentette nekem, hogy ő rájött engem szeret.. Volt egy harmadik is, az a második barátnőm után 2 hónappal, mivel magányos voltam,és én még szerettem a régi barátnőmet,de nem akartam túlzottaan depibe esni. Az meg csak kihasznált 1 hónapig, hogy felkészült legyen egy soproni sráchoz. De nem is találkoztak 1x se, aztán most mindennek vége. És most van egy negyedik barátnőm, akit szívből szeretek, ére élek és végre ő is olyan, hogy tiszteli bennem azt, amilyen ember vagyok, nyílt és őszinte, tapintatos, odafigyelő.. Végre 16 év után :-) Szóval van időd ne aggódj. Egyszer te is megtalálod azt, akit keresel. Ja és ő 14 éves.

16/F

2010. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Közi!

Sok boldogságot nektek,16/F!:)

2010. aug. 4. 10:01
 7/28 anonim ***** válasza:

" meg hogy jól nézzen ki a csaj." Ez azért nem biztos, hogy annyira elítélendő tulajdonság... :)


Kicsit érettebben gondolkodsz a korodnál, vagy csak rátarti vagy, és nem akarsz keveredni a pórnéppel. Csak nehogy később megbánd :)

2010. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam végig azt hittem hogy egy 17-18éves írja (a téma és mefogalmazás alapján is). Írj egy privátot az elsőnek.......... hátha. Azért hidd el hogy vannak olyan kortársaid akiknél nem ez a téma, csak rájuk kell akadni. B.nőm 1ével idősebb nálad de még soha se cigizett, bulizni se jár, szerintem egy csepp alkoholt se ivott még életébe. Mikor megismerkedtünk sokat ittam, buliztam, és komoly drogokkal (LSD, Speed, stb) éltem. (bár én lelki betegségem miatt, hisz egymást követték a tragédiák az életembe, buliba soha). Nem kell azokat se eliténed akik cigiznek vagy buliznak, hisz köztük is sok rendes srác van (csak nekik ez az élet forma). A multamtól függetlenül imádom a b.nőm és teljesen megváltoztam mellette.


Abba igazadvan hogy csak azokkal menj el bulizni akikkel jól érzed magad. A b.nődet állítsd "kifutópályára" (ne szóljon bele) srácok terén, de becsüld meg a barátaid hisz ha jobban belegondolsz (a maga módján) csak jót akart. 19/f

2010. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze,nem baj,hogy megnézik a lányokat,válogatnak köztük...de elég idegesítő néha.Amikor azért kikosarazott egy srác,mert szerinte én (idézem):"egy ronda,dagadt csaj vagyok,akinek amúgy sosem lesz pasija.én lettem volna az egyetlen,de nekem nem kell ilyen elhízott csaj."

Na,ez nagyon rosszul esett,tény,hogy nem vagyok nádszál vékony (161/57).

Ezek az apróságok elveszik a kedvem...

2010. aug. 4. 10:21
 10/28 anonim ***** válasza:
fogyj!
2010. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!