Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, mégis magányos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok, mégis magányos. Kezdem elveszettnek érezni magam a világban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van abból,hogy minden tini a pasikról,csajokról beszél meg a szexről.Jó,én is gondolok pasikra,meg a szexre (szűz vagyok),de más dolgok is érdekelnek.

Nem akarok mindenáron bepasizni és dugni.Nem járok diszkókba,bulikba,mert úgysem érezném jól magam...Szeretnék menni bulizni,de olyan társasággal akikkel tényleg jól érzem magam,de akik manapság bulizni mennek a környékünkön azokkal nem jönnék ki úgyse...

Nem értem miért kell 15-16évesen füvezni,cigizni,piálni ész nélkül.

Én nem cigizem,füvezek és egyéb droggal sem élek,alkoholt ritkán iszok,akkor is a szüleim tudják (főleg családi eseményeken iszok).

Nem értem miért csodálkoznak azon,hogy még nem volt pasim,szerintem ez tök normális dolog,majd ha 25-ön felül is ez lesz a helyzet megértem,hogy csodálkoznak,na de most?


Egyik barátnőm is mondta,hogy valamelyik nap elmegyünk és nézünk nekem egy jó pasit.De könyörgöm,nekem nem kell segítség,magamtól is tudok szemezgetni,beszélni fiúval.Különben is a szerinte jó pasi és a szerintem jó pasi ég és föld.

Én komolykapcsolatra vágyom.Persze,ezt ne úgy értsétek,hogy megismerek valakit és akkor ő legyen a férjem,a gyerekeim apja.Hanem több hónaposra,1-2 évesre gondolok.De ez ilyen korban nehéz.

Én nem olyan pasira vágyok aki annak ellenére,hogy itt vagyok neki még diszkókba sztriptíz showt néz és minden csajjal táncol,meg csajozik,miközben én is ott lennék neki.Persze a diszkós p*csákat könnyebb megszerezni egy menetre,én nem ilyen vagyok.Nekem fontos,hogy kivel fekszem le és mennyi idő után...


Egyre reménytelenebbnek érzem a helyzetemet.Barátaim se sokan vannak...de sajnos ez így is lesz.

Most az elmúlt hónapokban megismertem jónéhány fiút,főleg korunkbelieket egyik barátnőm révén...De náluk is a cigi,pia,fű,bulik,részegség játszik meg hogy jól nézzen ki a csaj.Nekem ilyen nem kell,még barátnak se lenne jó,nem hogy szerelmemnek...


Teljesen kétségbe vagyok esve,belefáradtam ebbe az egészbe és úgy érzem megőrülök.

Változni nem tudnék,mert utálom a cigit és a drogokat sem próbálnám ki.

Én normális életre vágyom,sok baráttal,de nem ilyenekkel.

úgy érzem reménytelen.


Azt sem tudom miért írtam ezt le,talán mert jól esik,hogy kiönthetem a szívem itt és senki nem fog kiröhögni (vagy ha mégis valószínűleg nem ismerem...ezeket még a barátaimnak sem tudom elmondani,mert ők boldogok...de én most nagyon nem vagyok az).


Ti mit gondoltok erről?

15/L


Ui.:Bocsi,ha hosszú lett.Kérlek,csak normális válaszokat írjatok!


2010. aug. 4. 09:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

15 évesen belefáradtál az egészbe? még el sem kezdted! Sajnos a mai fiatalság java ilyen. Reménykedj, hogy kinövik :( szerintem a normálisak a te értékrendedet vallják.

de akkor is gond, ha 15 évesen úgy érzed, hogy belefáradtál az emberi (baráti, szerelmi) kapcsolatokba :(

2010. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg baj,hogy belefáradtam...De gyakran elveszi a kedvem a sok kosár amit kapok.És nem csak akkor,ha össze akarok jönni valakivel,sokszor akkor is,ha csak barátkoznék...:(
2010. aug. 4. 13:01
 23/28 ameoland ***** válasza:

Tiszteletre méltó a gondolkodásmódod,hisz van eszed,amivel feltudod ismerni mi az,ami ártalmas lenne számodra,és manapság ezt sokan nem tartják szem előtt.Igen,változhatnak ők is,lemondhatnak ezekről a dolgokról,ha készek változtatni,de ha valóban normálisak lesznek egy ilyen előélet után,akkor elképzelhető,hogy szégyenfoltként jelenik meg bennük majd...ki tudja.

Ami a piálást illeti,véleményem szerint akkor éri meg,ha olyan közösségben vagy,akikre számíthatsz..például ha tegyük fel,részeg leszel,akkor gondoskodnak rólad,és nem követnek.

Mint írtad a végén,a problémád,hogy nincs kivel megbeszélned.Szerintem fontos lenne,hogy kiadd magadból az érzéseidet.Vagy oszd meg véleményedet azokkal a barátokkal,akik segíteni akarnak.És ha jó barátok,akkor megértenek,és így is szeretni fognak.

"Barátaim se sokan vannak...de sajnos ez így is lesz."

Csak egy leheletnyit legyél optimistább,mert a te időd is eljön,esetleg figyelj jobban magad körül,bárhol is jársz.


Ami nem öl meg,az csak erősít!

Sok szerencsét.

2010. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
12:14-es vagyok..Írtam Én:):):D
2010. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is tök ugyan így vagyok ezzel. 18 vagyok, még nem volt pasim, inni max ha életemben megittam 2 tequilát, és kb 2 slukk cigi volt. Gyerek korom óta passzív dohányos vagyok, szóval így érthető az undorom...(szerintem). De egy kissé bátortalan vagyok, és nekem fel kell oldódnom, de ezt sokan nem értik meg... Plusz ennek tetejébe még mindig megkapom, h miért nem pasizok, mikor nem is nézek ki olyan rosszul, és a többi...
2010. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én passzív dohányos vagyok:(

Pici koromban apukám cigizett,arra nagyon emlékszek,mert egyszer megrágtam egy szál cigit (elkezdtem mászni és semmi nem maradt épségben ami elérhető volt számomra).

Aztán apum leszokott,de papám is cigizik,de ő nagyon sokat szív.Nem is szeretek átmenni hozzá,mert a lakásban cigizik és nagyon büdös van.Meg a suliba is sokan cigiznek...

Köszi!

2010. aug. 5. 09:28
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia :)


Tudom, hogy már régi a kérdés, de tudom, hogy még az oldalon vagy mert szoktam látni amiket irogatsz...

Az az igazság, hogy szinte teljesen igaz rám amiket leírtál, csak nekem egyetlen egy barátom sincs, még olyan se akivel kicsit eltudnék lenni, de nem beszélek vele meg semmi komolyat :/

Nagyon magányos vagyok azért, mert érettebben gondolkodok a korosztályomnál. Ahogy látom nálad is ez a helyzet...

Ha gondolod beszélhetnénk, írj egy emailt ha érdekel a dolog :)

Amúgy Baranya megyében lakom, te merrefele?


16/L

2010. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sokan vannak egyedül :s
2010. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!