Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, mégis magányos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok, mégis magányos. Kezdem elveszettnek érezni magam a világban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van abból,hogy minden tini a pasikról,csajokról beszél meg a szexről.Jó,én is gondolok pasikra,meg a szexre (szűz vagyok),de más dolgok is érdekelnek.

Nem akarok mindenáron bepasizni és dugni.Nem járok diszkókba,bulikba,mert úgysem érezném jól magam...Szeretnék menni bulizni,de olyan társasággal akikkel tényleg jól érzem magam,de akik manapság bulizni mennek a környékünkön azokkal nem jönnék ki úgyse...

Nem értem miért kell 15-16évesen füvezni,cigizni,piálni ész nélkül.

Én nem cigizem,füvezek és egyéb droggal sem élek,alkoholt ritkán iszok,akkor is a szüleim tudják (főleg családi eseményeken iszok).

Nem értem miért csodálkoznak azon,hogy még nem volt pasim,szerintem ez tök normális dolog,majd ha 25-ön felül is ez lesz a helyzet megértem,hogy csodálkoznak,na de most?


Egyik barátnőm is mondta,hogy valamelyik nap elmegyünk és nézünk nekem egy jó pasit.De könyörgöm,nekem nem kell segítség,magamtól is tudok szemezgetni,beszélni fiúval.Különben is a szerinte jó pasi és a szerintem jó pasi ég és föld.

Én komolykapcsolatra vágyom.Persze,ezt ne úgy értsétek,hogy megismerek valakit és akkor ő legyen a férjem,a gyerekeim apja.Hanem több hónaposra,1-2 évesre gondolok.De ez ilyen korban nehéz.

Én nem olyan pasira vágyok aki annak ellenére,hogy itt vagyok neki még diszkókba sztriptíz showt néz és minden csajjal táncol,meg csajozik,miközben én is ott lennék neki.Persze a diszkós p*csákat könnyebb megszerezni egy menetre,én nem ilyen vagyok.Nekem fontos,hogy kivel fekszem le és mennyi idő után...


Egyre reménytelenebbnek érzem a helyzetemet.Barátaim se sokan vannak...de sajnos ez így is lesz.

Most az elmúlt hónapokban megismertem jónéhány fiút,főleg korunkbelieket egyik barátnőm révén...De náluk is a cigi,pia,fű,bulik,részegség játszik meg hogy jól nézzen ki a csaj.Nekem ilyen nem kell,még barátnak se lenne jó,nem hogy szerelmemnek...


Teljesen kétségbe vagyok esve,belefáradtam ebbe az egészbe és úgy érzem megőrülök.

Változni nem tudnék,mert utálom a cigit és a drogokat sem próbálnám ki.

Én normális életre vágyom,sok baráttal,de nem ilyenekkel.

úgy érzem reménytelen.


Azt sem tudom miért írtam ezt le,talán mert jól esik,hogy kiönthetem a szívem itt és senki nem fog kiröhögni (vagy ha mégis valószínűleg nem ismerem...ezeket még a barátaimnak sem tudom elmondani,mert ők boldogok...de én most nagyon nem vagyok az).


Ti mit gondoltok erről?

15/L


Ui.:Bocsi,ha hosszú lett.Kérlek,csak normális válaszokat írjatok!


2010. aug. 4. 09:39
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

161 centi és 57 kiló vagy? Szerintem az még nem olyan vészes, bár ha egy kicsit aerobikozol az nem csak a súlyodra fog hatni, de az alkatodnak is jót tesz+energikusabbnak fogod majd érezni. Egy kis mozgás senkinek sem árt:)

Amúgy még nem fejlődtél ki teljesen, mármint még sokat fogsz változni, én is ilyen 16 környékén kezdtem hirtelen változni, lett derekam, fogytam is(pedig én aztán nem mozogtam). De én alacsonyabb is voltam és vagyok mint te most:) Amúgy van aki pont a nem anorexiás csajokat kedveli. Tudom a te korodba sok a hülye, de ne törődj velük, a lényeg, hogy csak légy önmagad. 19/L

2010. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Ja amúgy még nekem se volt pasim, előző hozzászóló vagyok.
2010. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem az első vagyok,de írtam privit!Ha gondolod reagálj rá! 17/F


Üdv!

2010. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Én is ebben a ˝cipőben˝ vagyok. Nem járok bulizni, nem cigizek, nem drogozok, sose ittam alkoholt, stb...

Még sose volt barátnőm... De most teszek is fel egy kérdést ezzel kapcsolatosan, mert sorozatban így járok.... Fel a fejjel!!! Egyszer megtalálod az igazit! Remélem egyszer én is, bár én egyre jobban kételkedem /Febben...:/ Sok siekrt!

18/F

2010. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy tornázok itthon,meg szoktam sétálni elég sokat.Ezenkívül próbálok figyelni az étkezésre és nem elcsábulni az édességeknek és cukros lötyiknek:D

Meg amíg jó idő lesz suliba is gyalog járok majd,25percre lakok a sulitól,de van helyijárat és télen azzal járok.Sajnos már pórul jártam a hó takarásában lévő jégréteggel,úgyhogy inkább nem gyalogok.Egyébként sem bírom a hideget:)


17/F:

Válaszoltam:)

2010. aug. 4. 10:44
 16/28 anonim ***** válasza:

addig jó míg nem cigizel/füvezel stb...egy lánynak még rosszabbul áll


20/F

2010. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Akkor nincs miért aggódni, szerintem hamarosan magadtól fogsz nőiesedni, és a súlyod is megváltozik:) Én 156cm és 53kg vagyok, és én ezen parázom:D 19/L
2010. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én is így érzem magam,ahogy te:S.Bár nekem van barátom már lassan 9 hónapja,de barátaim nekem is alig vannak.Épp ezért,mert én nem vagyok ilyen,hogy piálok,cigizek,füvezek,és nem lehet megkapni könnyen,nem flörtölgetek,ha barátom van(sokan még a barátjuk mellett is ezt csinálják:S),meg hát nyíltabbnak is kéne lennem:S.Én olyan tipikus csendes lány vagyok,de ha megismer valaki,kellemesen csalódik általában:D.Csak sokan semmibe vesznek,és megismerni sem akarnak..De én is megtaláltam a hozzám illő fiút,pedig a legtöbb fiú csak lenéz:(.A barátom pedig imád:).Úgyhogy nyugi,te is meg fogod taláni idővel.És hidd el,pár év múlva téged sokkal többre fognak becsülni a veled egykorú piáló,cigiző,füvező fiúk is...te nem leszel kiégett p*csa pár év múlva,mint sok lány:SAmúgy szerintem is csak érettebb vagy a korodbelieknél,és ez egyáltalán nem baj,inkább örülj neki:).Rám is szokták mondani,hogy érettebb vagyok a korombelieknél:)A barátom is sokkal idősebb nálam,21 éves.Sokaknak ez furcsa,de mi nagyon jól megvagyunk:).És nincs is a 21 évesek szintjén,17-18-nak nézi mindenki:DLehet,hogy neked is érdemesebb lenne idősebb fiúknál próbálkoznod:)Sok szerencsét kívánok neked,és kitartást;)

15/L

2010. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetnék veled! Írj privit!:)

Nekem is van sok story-m,véleményem..Szerintem jól eldumálnánk,olyan a gondolkodásmódom mint neked.15/L

2010. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó:

Szívesen írnék neked privit,de nem lehet:S

2010. aug. 4. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!