Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagyon magányos vagyok,...

Olyan nagyon magányos vagyok, mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

(Olyan kategória nincs h általános emberi kapcsolatok uh ideírom ki.)


A nagyon szűk családom van csak ..szülők testvérek.. - általában nem zavar ez a dolog de most kifejezetten fáj..

Nincs senki akit felhívhatnék ,akivel megbeszélhetném ami bánt ..-és már 26 éves vagyok :( Ismeretségek barátságok jöttek majd mentek az életemből..és egy ideje nem jönnek új emberek..-vagy csak nagyon felszínes vonatkozásban..


Fogalmam sincs már mit tehetnék..megkerestem már pszichológust nem is egyet ,könyveket is olvastam ebben a témában, próbáltam változtatni dolgokon de összességében nem változott semmi.


Szórakozni kikapcsolódni se tudok kivel elmenni..

Nem vagyok csúnya sőőt sokan meglepődnének ..-és mégsem tudom megosztani magam senkivel ..és elmegy a fiatalságom barátok, kapcsolat nélkül..


És igen férfiak terén is ugyanez van ..hiába vagyok odaadó vagy épp távolságtartó..sosem alakul ki normális kapcsolat amiben tényleg benne van a másik is meg én is ,testileg, lelkileg ..


Nagyon elvagyok keseredve,és könnyek között írom ezeket a sorokat is, ..pedig alapból egy életvidám természetű lány vagyok ..


Kérlek mondjatok valamit..


:(


2011. jún. 17. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz valami tanfolyamra beiratkozni ami érdekel és olcsó? vagy táncestek, ott is össze lehet barátkozni emberekkel

fórumok a hobbikról, akármi? mióta tart ez? régen mi volt a helyzet?

2011. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Lepj ujra kapcsoltba regi eltunt baratokkal, hivd el a felszines ismerosoket valahova, hatha kitud alakulni melyebb baratsag koztetek.

Keress valami hobbit, tanulj nyelvet, kezdjel el onkenteskedni, hogy uj embereket ismerjel meg.

2011. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

volt 3 igazi mély barátság ..de ezekből 2 teljesen megszűnt ,és nem is akarom felvenni velük a kapcsolatot ,mert sajnos nem szépen ért véget .a 3. külföldön él.


Hogy mi volt korábban ? alapvetően hasonló volt a szituáció ..de most még kevesebb ember van ..illetve akinek elmondhatnám mi bánt barátként 1 se.


Biztos az évek alatt kialakítottam egy túlélő mechanizmust ..- és közben szüntelenül hittem a változásban ..de csak nem jött.csak úgy tűnt időnként ..


Jó érzés h válaszoltatok ,jóó érzés h egyáltalán valaki foglalkozik velem :( a problémámmal..

2011. jún. 17. 21:57
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha valakivel összeismerkedsz, akkor ne akarj egyből ráakaszkodni. Ne erőltesd rá magad, mert meg fogja érezni.

Ne gondold, hogy mások összeimerkednek valakivel és a legjobb barátjuk lesz. Vagy a legelső pasi, aki megtetszik nekik s az szóbaáll velük, az az élete párja lesz.

Hidd el, másoknak is rögös az út, néha mások is kétségbe vannak esve. Szerintem legtöbbször a párkapcsolatok miatt. De a jó barát is lehet, hogy azért hiányik annyira, hogy legyen valaki elkísér szórakozni, hogy ott meg pasikkal ismerkedhess.

Egy volt barátom a buszpályaudvarra járt ismerkedni. Közben meg a falusiakat teljesen lenézte. Okulj az ő esetéből: ne olyan helyen akarj összeismerkedni életed fontos személyiségeivel, ahol olyan emberek fordulnak meg elsősorban, akik nem a te stílusod.

Gondold át, milyen elvárásaid lennének társaiddal szemben, mi az, ami neked fontos az életben, és ez alapján próbálj meg ismerkedési helyszínt választani.

Mostanában sokszor elmélkedek magamban azon, hogy miért is szeretnek a fiatalok discokba járni, hiszen ott szerintem lig leet ismerkedni.

Parketten hogy? Tánc közben?

Ha meg nem táncol az ember, nem is hallja a másik szavát. A disco előtt meg általában azok vannak, akik már a róka komát kergetik ki a házából.

2011. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Ne sírj!Nekem vannak tesóim,de egyikre sem számíthatnék semmiben,még a szüleimre sem!!!Voltak barátok,de ők becsaptak,kihasználtak,így hát velük megszakítottam a kapcsolatot.Én sem beszélhetem meg egyikkel sem.Kivétel a párom,de hát őt sem nyúzhatom mindennel.Próbálj új barátokat szerezi,ismerkedj(neten),olvasgass,keress egy hobbit.


24/L

2011. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha beszelgetni akarsz, akkor nekem nyugodtan irhatsz privat uzenetett s en szivesen beszelek veled barmirol. Nagyon szeretek beszelni s meghallgatni az embereket.

Minden jot kivanok!

23/L

2011. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Néha én is magányosan érzem magam,és olyankor elmegyek olyan helyekre ahol sokan vannak,és lehet ismerkedni.Pl kávézó,internetkávézó stb.Olyan helyre ahova egyedül nem "ciki" elmenni.És hogy "fajult" el ennyire az utolsó pár év?
2011. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jelenleg mit csinalsz, dolgozol, tanulsz? Irnal magadrol, kivancsi lennek, hogy mivel foglalkozol, s hogyan telnek a napjaid pl.?

Milyen konyveket olvastal, amit ugy ereztel, hogy segitsegedre lehetett volna?

Elj nyitottan, soha nem szabad elkeseredni, Te meg ffiatal vagy, s valoszinu hogy az elozo baratsagok is meg nem igazan alakultak baratsagga, s ezert is ertek vegett.

Nem lehetseges, hogy regebben talan tulsagosan megbiztal az emberekben, es ezert csalodtal?

Tudod az ember mindig csalodik, nincs olyan szemelyiseg, aki ne csalodott volna, vagy ne veszitett volna, de valoban megkell tanulnod azt, hogy tullepni ezeken a dolgokon, mivel nem jelenti azt, hogy benned van a hiba, megkell tanulni elfogadni a dolgokat!

Ha ugy erzed, akkor irj, es nagyon szivesen segitek Neked, amiben tudok!

2011. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, 26 évesen azért még nem vagy elkésve semmiről. Legalábbis remélem, mert akkor én is hasonló cipőben járok. :)

Ha gondolod nekem is írhatsz.

25F

2011. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, csak a másik oldalról. Ha gondolod, dobhatnál egy levelet, beszélgessünk.

F

2011. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!