Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagyon magányos vagyok,...

Olyan nagyon magányos vagyok, mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

(Olyan kategória nincs h általános emberi kapcsolatok uh ideírom ki.)


A nagyon szűk családom van csak ..szülők testvérek.. - általában nem zavar ez a dolog de most kifejezetten fáj..

Nincs senki akit felhívhatnék ,akivel megbeszélhetném ami bánt ..-és már 26 éves vagyok :( Ismeretségek barátságok jöttek majd mentek az életemből..és egy ideje nem jönnek új emberek..-vagy csak nagyon felszínes vonatkozásban..


Fogalmam sincs már mit tehetnék..megkerestem már pszichológust nem is egyet ,könyveket is olvastam ebben a témában, próbáltam változtatni dolgokon de összességében nem változott semmi.


Szórakozni kikapcsolódni se tudok kivel elmenni..

Nem vagyok csúnya sőőt sokan meglepődnének ..-és mégsem tudom megosztani magam senkivel ..és elmegy a fiatalságom barátok, kapcsolat nélkül..


És igen férfiak terén is ugyanez van ..hiába vagyok odaadó vagy épp távolságtartó..sosem alakul ki normális kapcsolat amiben tényleg benne van a másik is meg én is ,testileg, lelkileg ..


Nagyon elvagyok keseredve,és könnyek között írom ezeket a sorokat is, ..pedig alapból egy életvidám természetű lány vagyok ..


Kérlek mondjatok valamit..


:(


2011. jún. 17. 21:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

írtam priviket ,remélem eljutott mindenkihez !

ÉS nagyon köszönöm h írtatok ,nagyon jóól esik tényleg!!


Válaszolva néhány dologra :

sosem voltam az aki fut bárki után ..akkor előbb maradok remete ..

mindig megvolt, a szuverenitásom amihez ragaszkodtam ,talán azért is mert ez megvédett.

és a saját világképem is.. semmibe nem lehetett belerángatni..


az viszont igaz ha megszerettem valakit mindent megosztottam amim volt , megnyíltam ,és talán túlságosan is ..-ebből voltak problémáim.


Viszont uo nyitott vagyok mert nem hagytam, hagyom h megkeserítsen az élet ,csak már sokkal jobban figyelek arra h ne legyek naiv..


inkább csak azon gondolkod egyre töbször h ez valamiféle alkati kérdés.. mert rengeteg ismerősöm van ..akinek rengeteg ismerőse barátja LEHETŐSÉGE van ..nekem nagy ritkán adatik egy kis boldogság ,figyelem ..és persze olyanról beszélek amire vágyom ..


Ez foglalkoztat mostanság ..

másoknak úgy pörög az élete ..nekem meg vhogy ..nem..

2011. jún. 17. 22:50
 12/20 A kérdező kommentje:

az előzöhöz :


a 'rengeteg ismerőst' a közösségi oldalakra éterem, ahol az emberekkel azon túl visszajelölöm semmilyen kapcsolatban nem állok..

2011. jún. 17. 22:52
 13/20 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen így vagyok én is, talán egy-két ember van, akivel azért beszélek, de bőven eltelik 1 nap, hogy a boltban a pénztárost kivéve nem szólok senkihez. A kiutat nem tudom, keresem én is. Ha gondolod, kereshetjük együtt.

25 F

2011. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 09:55

Ha gondolod nekem is irhatsz privat uzenetett, en is nagyon szivesen beszelgetek/beszelgetnek veled.

nemsokara 23 eves lany:)

2011. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod írj nekem is privit :)

26/L

2011. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

9:55 vagyok megint.


Egy érdekes dolog, amin én is el szoktam gondolkodni:

Ha lennének barátaid, lenne párod, tudnál vele mit kezdeni? Mit csinálnál vele? Mi lenne, ha valaki őszintén érdeklődne Rólad? Van neki hely az életedben? Oda tudsz neki adni valamit az idődből, az energiádból, az odafigyelésedből?

Nem vádolni akarlak, mert ezeket a kérdések engem is érintenek, csak szerintem érdemes rajtuk töprengeni.

2011. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

az őszinte nyílt szeretetteljes odafordulás amit tudnék adni magamból. ÉS annak akinek ezt adnám annak lenne helye az éltemben .Csak az a baj h ezzel sokan sokan visszaéltek ,v mondjuk ha már csak akarnak észreveszem és jobban odafigyelek..


Az sem igaz h az ember nem szűr ..valakinek szimpatikus vok ,valakinek nem ,valaki nekem az vki nem ..


de ha ebben is lenne egy egyensúly..

Miért nincs ?


Vágyom a szellemi közösségre, vágyom arra hogy olyannal menjek koncertre bulizni akárhova ,akivel jól érezzük magunkat.

Akivel nem kell kényszeresen szórakoztatunk egymást,nem kell mutatnunk valami társadalmi presztízs álarcot ,hanem tényleg a természetesség jegyében érezhetjük jó magunkat..

2011. jún. 18. 13:21
 18/20 A kérdező kommentje:

..vagy akinek ue a természetességgel elmondhatom h mi bánt ..


aki miattam is felemeli a telefont néhanapján ..stb stb..

2011. jún. 18. 13:23
 19/20 anonim válasza:
Szia!!Ha gondolod nekem is írhatsz privit!Itt kb.ugyanez a helyzet,,vagy még rosszabb!Ugyhogy várom leveled,válaszolok!!!:):)23/L
2011. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
utolsó írtam neked .
2011. jún. 19. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!