Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik függőség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik függőség a legtaszítóbb számotokra egy fiúban?

Figyelt kérdés
pld: cigi, alkohol, számítógépes játékok, fű
2011. nov. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Előző 15l
2011. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

és ha vki kicsit animefüggő?:D

Kár hogy viszonylag szép animefüggő lány nincs nagyon:P

f18

2011. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Aki nem írja, hogy zavarná a drogfüggőség, az elgondolkozott azon, hogy mit tesz az az emberrel? Ugyan ez az alkohollal!


A dohányfüggők legalább lesznek veled, csak dohányoznak, viszont 1 drogos nem fog veled foglalkozni, ahogy az alkoholista sem, mert az rohan a kocsmába inni.

2011. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a mennyiségtől függ a függőség. Ha nem bírsz ki 1 napot 1 cigi vagy alkohol nélkül nélkül, akkor függő vagy. Ha mértékkel iszik az ember akkor is alkoholfüggő, ha nem tud ellenállni.


A cigi függőség sokkal károsabb, mint a számítógép. A cigi=fű, drog tehát nem sok különbség van közöttük csak az, hogy nem olyan erős és legális. Vagyis a cigi is olyan, mint a drog. Az alkoholisták ráadásul még veszélyesek is. A felsoroltak közül a számítógép függőség a legkevésbé káros és a legjobban elnézhető.

2011. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
A válaszokból ítélve elég sok az alkoholista és cigifüggő lány. Valóban azt a függőséget fogadja el sok ember, amiben ők maguk is szenvednek. Különösen jó példa erre a 19:05-ös (és az utániak) válaszoló.
2011. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Nem alkoholisták ők, csak keverik a fiszt a f@sszal.

Nem tudják mit jelent a függőség.

Elkezdték magyarázni,hogy az alkalmi alkohol nem zavarja őket, holott a kérdésben teljesen érthetően le volt írva,hogy függőség.


Nem függők ők, csak képtelenek egy magyar mondatot értelmezni.

2011. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Cigi, drog.


A többi nem igazán érdekel. Esetleg még a játékgép, ami zavarna.

2011. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
az alkohol és a füvezés
2011. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

A kávéfüggőség nem zavar. Ha valaki sokat időt tölt facebookon az sem zavar... Csak ez ne legyen oka annak, hogy nem találkozunk például.

A dohányzás borzasztóan zavar de el tudom nézni... A fűvel úgy vagyok hogy ha nem rendszeres, mondjuk egy buliban elszív egy füves cigit lelke rajta, majd kinövi... De a rendszeres kábszereseket kerülöm nagy ívbe. (Amúgy nem drogozom és nem is próbáltam még, nem is akarom) Alkoholfüggőség kizáró ok... Kocsmánk van és nem akarok kocsmatöltelékkel járni. Bár nem tudom mi számít alkoholfüggőségnek. Naponta bedobni egy sört szerintem nem bűn. Számítógépes játékok csak szintén addig idegesítene, míg nem az lesz a visszautasító indok a találkozásunkra hogy fel kell fejlesztenem a warriorom 56-os szintre... xD

17/L

U.I.: szerintem azért elég toleráns vagyok. :D

2011. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
WOW
2011. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!