Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel a csoki boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a csoki boldogság hormont termel, rá lehet szokni. Ugyan így a csókolózás is. Arra is rá lehet szokni? Kialakulhat függőség?

Figyelt kérdés
várom a válaszokat. :D :P
2010. jan. 26. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Intelligens lehetsz. Ha szerelmes vagy a párodba akkor evidens hogy szereted megcsókolni, és sokat csináljátok.

De ,,függőnek lenni" azt jelenti hogy anélkül a dolog nélkül nem bírod sokáig, sem idegileg sem testileg, elvonási tünetek jelentkeznek. Ilyen a cigi, drog, kávé, energiaital. De csokira nem lehet rászokni, attól függetlenül hogy állandóan kivánod még nem vagy rászokva, és ha soha többet nem látnál csokit akkor sem kezdenél remegni és nem lenne halálfélelmed.

2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én lehjet h nem, de igen is vannak olyan emberek akik szó szerint rászoktak a csokira, akár hiszed akár nem.

És ahh. Nem úgy kérdeztem... csak elméletből. elméletileg lehetséges. Ugye elméletileg a méh sem tudna repülni...

De mégis tud. Tegyük fel h rá lehet szokni, csókolózás nélkül az ember lehangolt, hiányérzete van, magyarul sza*ul érzi magát. Lehet h ez gyakorlatilag nem lehetséges, de elméletben simán megtörténhetne (az endorfin termelődés miatt).

2010. jan. 26. 19:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen intelligens vagyok köszönöm! (K)
2010. jan. 26. 19:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem méh hanem légy bocsi!
2010. jan. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!