Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik függőség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik függőség a legtaszítóbb számotokra egy fiúban?

Figyelt kérdés
pld: cigi, alkohol, számítógépes játékok, fű
2011. nov. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

én ezek közül egyik függőséget sem tudom tolerálni.

a cigit undorítónak és gusztustalannak tartom, én sem teszem soha.

az alkohol függőségként már alkoholizmus amit szintén nem tűrnék el.

a fű pedig nonszensz. buta és életcéltalan aki él vele.

a számítógépes játék függőség szintén idegesítene.


e közül a 4 közül az alkohol és a játékok azok amiket kis mértékben elviselek. nyilván én is szoktam inni és én is szoktam gépezni (ha nem is játszani)

de a másik kettőt alkalmanként sem tolerálnám!


21L

2011. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

a cigi az nagyon zavaró. nem beszélve, hogy mindenkire káros, még a passzív dohányosokra is.

az alkohol az egykis lazításra jó, de azért na vigyék túlzásba, mi értelme van holt részegre inni magát?? az gáz :S

szgép játékok az nem olyan zavaró, csak ne játszon több mint 4 órát max. ha több az is gáz.

füvezéssel meg tönkreteszed az életed!!

kávéra meg 1x úgyis szükség lesz, az nem zavar.

facebook háhh..? ki nem függő azon már? XD

2011. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok fent Facebookon, meg semmilyen függőségem nincs, mégsem találok egy normális lányt.
2011. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

a cigi nem zavar ( barátom is cigizik) .

ha alkoholista lenne az zavarna (persze nem a mértékkel való ivásra gondolok)

fű hát azt úgy tudom nem olyan rossz mint például heroin vagy ilyesmi ugye?:D mert nem értek hozzá szóval ha füves cigi az csak akkor zavarna ha sűrűn tenné,tehát ha mondjuk havonta 1szer elszív egyet az belefér.

ha ilyen kemény drogok mondjuk kokain vagy nemtudommi az zavarna:D

és hát a számítógépes játékok az attól függ h mennyit.. ha egésznap a gép előtt ül a hét mindegyik napján az nyilván zavarna.ha mértékkel akkor egyátalán nem talán még én is játszanék vele:d

16L

2011. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Játék, alkohol, cigi, fű, kávé-függőség mind taszító számomra. Mondjuk a kávét tudnám tolerálni, a többit nem valószínű. 17/L
2011. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Számítógépes játék.Az szerintem nagyon gáz. :)


Cigi nem zavar,énis dohányzom.

Alkohol sem,mivel énis iszom.De természetesen csak mértékkel fogyasztja,ittasan is tudjon viselkedni,ne hozzon ezzel kellemetlen helyzetbe.

Fű sem a világ vége,ha néha napján elszív egy jointot az oké,csak le legyen a lét függvénye.

2011. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

előző vagyok


*ne legyen


19/l

2011. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
0%

a legtaszítobb a számítógépes játék

de az fű meg a cigi se jó

az alkohol mennyiségtől függ

2011. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
előző 18/L
2011. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
A kockaságot nem bírom, legyen az számítógépes játék, vagy facebook. A többi nem zavarna.
2011. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!