Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik függőség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik függőség a legtaszítóbb számotokra egy fiúban?

Figyelt kérdés
pld: cigi, alkohol, számítógépes játékok, fű
2011. nov. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, hogy sokan csak azt a függőséget fogadják el amiben ők maguk is szenvednek:)
2011. nov. 12. 17:10
 12/41 anonim ***** válasza:

Nem azokról van szó, akik néha játszanak, én is játszom néha, de aki napi 12 órát tölt játékkal az minden, csak nem egészséges.

Fizikailag és szellemileg is leépülnek ezek az emberek, nem beszélve a szociális kapcsolataikról.

2011. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

ezérdekes,nemcigizek,nemfűvezek,nemszámítógépesjátékozok,

mégis le..arnak a csajok

2011. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Kérdező szerinted ez helytelen?

Most komolyan az lenne a helyes, ha valaki tolerálná a kábítószer fogyasztást, vagy az alkoholfüggőséget?


Szerintem addig normális a világ, ameddig ezeket a dolgokat elutasítják.

2011. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem az ilyen kóros ,napi 12órát játszó kockákra gondoltam, de ha már ilyen szintre viszed, akkor a ciginél olyanra gondolj aki minden 10. percben krahácsol és nem bírja abbahagyni, alkoholnál pedig olyanra aki munka után a kocsmába megy...
2011. nov. 12. 17:23
 16/41 A kérdező kommentje:

17:20

Szerintem is így van, csupán a sok-sok függőséget össze szerettem volna hasonlítani:)

2011. nov. 12. 17:25
 17/41 anonim ***** válasza:

Hát, de ha te nem erre gondoltál, akkor nem nagyon gondoltál semmire, mert ezt hívjuk függőségnek :)

Most az kit érdekel, ha néha odaül valaki a számítógéphez vagy hetente elszív 1-2 szál cigit? 1-2 sör sem alkoholbetegség.

Ilyen szinten csak a kábítószer zavarna.


Most hol érdekel az engem, ha megiszik egy pohár bort, vagy néha 1 felest vagy akár néha véletlen lerészegedik? Legalább lesz min röhögni.

Az a baj, ha valaki túlzásba viszi a dolgokat és függő lesz. Ez a kávéra nem érvényes, az egy cseppet sem zavar.

2011. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mi a függőség.


Én pl. minden péntek estémet kocsmában töltöm, és a haverokkal sörözöm, esetleg eltűnik pár rövid is. Akkor ez már alkoholizmus? Ezen felül se nem dohányzom, se nem drogozom, még a számítógépen sem lógok fél napot.


17/F

2011. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem, ez nem függőség.
2011. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
egyik se, pedig mindhez volt szerencsém 20L
2011. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!