Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobtak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt, tök jó volt minden a pasimmal és egyszer csak bejelentette hogy vége mert nincs szüksége barátnőre. De már két nappal a szakításunk után, már volt barátnője. Nagyon megviselt ez az egész dolog. De akármilyen szemét volt velem, annak ellenére még mindig szeretem. Kérlek segítsetek hogy hogy felejtsem el,a múltat. A válaszokat előre is köszönöm!!
2011. nov. 6. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
pasizz be megint, vagy örülj, hogy megszabadultál egy ilyen taplótól.
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elfelejteni úgysem fogod tudni és nem is lehet legfejebb feldolgozod és már másképp nézel rá. és ezen pl az idő segít és ha szerzel magad mellé vki olyat aki pótolja őt. másnak sokkal fontosabb lehetsz mint neki ha ilyen simán lecserélt ugyhogy egyszerüen sz*rd le őt, nem ér annyit h gondolj rá ;)
2011. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEm tudom mért ebbe a kategóriába írtad,de talán nm is baj.Én azt mondom neked,h változz.Mert a változás változást szül.Vegyél magadnak új ruhát,amiben csinos van,ez majd ad egy kis önbizalmat.MEnj el fodrászhoz,egy új frizura is csak pozitív hatással lehet rád.Új hobbi,barátok,bulik ez mind jöhet.
2011. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előzővel egyet értek, még azt tenném hozzá, hogy nyugi, mindenki azt kapja az élettől amit érdemel. :)
2011. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szard le .:)

Menni fog.

(Én 18/f - megcsaltal, hosszú történet... felejteni kell )

2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SÖR?
2011. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a megoldás az,h írsz nekem privátra és segítek felejteni..
2011. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nállam is majdnem ugyan ez a szitu...

Én se tudtam elfelejteni közel 2 hónapig !

De az idő majd mindent meggyógyít, Hidd el !

keress nála helyesebb pait, tárgyaljátok ki az ő rossz tulajdonságait a barátnőddel :)

2011. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobd vissza!
2011. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idd le magad a sárga földig, én is ezt fogom most tenni !
2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!