Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondja már el nekem,...

FunnyMan kérdése:

Valaki mondja már el nekem, hosz mi fakkért dobták ki Deuce-t a HU-ból?

Figyelt kérdés
Hollywood Undead

2011. okt. 30. 21:35
 1/7 anonim válasza:
14%
Ő LÉPETT KI
2011. nov. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én vhol olyat olvastam h öszekaptak..
2012. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Személyi asszisztenst fizettetett a bandával, nem akart elmenni turnézni, mikor szóltak neki, hogy nem kéne ilyen felesleges szarokra költeni a banda pénzét. Aztán ő volt fölháborodva...
2012. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
igen, és most külön énekel. nagyon jó száma pl. az america. h.u. -ot nagyon szeretem.<3
2012. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

valamint Deuce egyedül akart 70%-ot a pénzből szóval szinte teljesen ki akarta sajátítani a bandát ezn a többiek berágtak, és J3t ki is dobta a bandából.

( arról is hallottam már, hogy még verekedés is volt)

az első válasz küldőének üzenem, biztos nem ő lépett ki: Deuce- Story of a snitch: Quit telling people that I quit the band that I made!= Álj le azzal, hogy azt mondod az embereknek, hogy kiléptem a bandából amit én alapítottam...

2014. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

,,Deuce egyedül akart 70%-ot a pénzből szóval szinte teljesen ki akarta sajátítani a bandát ezn a többiek berágtak, és J3t ki is dobta a bandából. "

Az véletlen nem fordítva volt?

J3T el akarta venni a jogokat Deucetól, hogy ne kapjon zsét..

A HU mindig ki akar b**ni Deuceval...

Még az új albumja is ezért késett, mert DaKurlzz Közbeavatkozott, és most Deuce a S***Házi?

Utána kéne nézni a dolgoknak HU fanok...

2016. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kitti xdlol válasza:
Az a pénzes rész az úgy volt, hogy ilyen magán izét akat, amit nem voltak hajlandók fizetni, elvileg amúgy ez előtt egy ideje már J3T ki akarta őt dobatni (nem tom mér pedig legjobb barátok voltak) és én azt is olvastam hogy Deuce-nak drog problémái is voltak (valahol azt is olvastam, hogy fegyvert fogott egy bandatagra, de EZT NEM IGAZÁN HISZEM) és elvileg turnén dobták ki, és eredetileg úgy volt, hogy Danny Murillo csak helyettes, aztán végül is végleg bevették. Amúgy én mindkettőt nagyon szeretem (ja ha valaki tud nekem válaszolni azt megköszönném: mi van most Deuce-val? Három napja folyamat keresek tőle új számokat, de a legújabb zenéje is 4-5 éves
2018. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!