Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja hogy...

Ha valaki azt mondja hogy érzi hogy nem sok van hátra neki az meg foghalni? ,

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem feltételn, én is érzem h nincs sok hátra de én a nemsok alatt évtizedeket értek:)

remélem nem valmi fontos hozzátartozód mondta, nem venném jó néven ha az én rokonaim mondanának ilyet..

ha babonás akkor lehet, mert az agy sok mindere képes..

2011. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem sajnos anyum mondta:(((
2011. okt. 10. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan emberről, aki 35 éves korától készült a halálra, úgy értsd, hogy minden nap, és több mint 90 évig élt.
2011. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de én félek akkor is :(( nem tudom mi lenne nélküle velem :(
2011. okt. 10. 22:52
 5/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember akkor mond ilyet ha annyira elvan keseredve,hogy már csak ez jut eszébe..

Akik a halálukon vannak,azok érdekes módon pont az ellenkezőjét mondják.

A nagynéném májrákos volt.Úgy volt,hogy megműtik,de amikor felnyitották,nem csináltak semmit,hanem összevarrták.Nem volt értelme műteni,mert áttétes volt.Már minden belső szervezete tele volt rákos sejtekkel.Mégis halála előtt pár nappal mosolyogva mondta,hogy nemsokára meggyógyul,és újra dolgozni fog,és mesélte milyen tervei vannak.Az utolsó 2 napban tök boldog volt,mert nem érzett fájdalmat.

A keresztapámnál is hasonló szitu volt.Ő gége rákos volt.Az orvos keresztanyámnak megmondta őszintén,hogy nyugodtan hozzon cigit vagy italt neki,ne vegyük el a kis örömöt az életéből ami még hátra van.Az orvos szerint csoda ha megéri a karácsonyt.Végül halála előtt is arról beszélt,hogy nemsokára kikerül a kórházból,és milyen jó tervei vannak..De pár nappal később meghalt ő is...

Szóval nem kell aggódni egy ilyen mondatnál..Legtöbben fáradságból,vagy elkeseredésből mondunk ilyeneket.

2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az emberi szervezet messze többet képes elviselni és túlélni, mint gondolnánk. Talán csak rossz passzban van, vagy depressziós.
2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem remélem igy van
2011. okt. 10. 22:58
 8/12 anonim válasza:
Az en nagymamam (anyukam emlekei szerint) kb 40 eves koratol keszult a halalra. Elmondta minden evben hogy nem eri meg a tavaszt. 84 evet elt jo eroben, egeszsegben. Anyukad le van torve. talan depis is kicsit. Ha maskor megint ilyet mond akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy fraszt kapsz ha ilyeneket beszel, hiszen mi lenne veled nelkule. ha tudja, hogy mennyire fontos vagy neki akkor talan oszlik a depi. Erot ad az embernek ha erzi, hogy valakinek nagy szuksege van ra.:)
2011. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat és remélem még nem fogmeghalni:((((( és majd beszélek vele csak aza baj hogy előtte nem vagyok olyan érzelmes nem tudom ki mutatni hogy szeretem :((((
2011. okt. 10. 23:25
 10/12 anonim válasza:
Akkor probald meg viccesen. Lenyeg hogy vagja le, hogy fontos vagy neki!
2011. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!