Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sokat hallani, hogy a mai lányok túlnyomó része könnyűvérű, könnyen kaphatóak egy kis szex-re, kavarnak fűvel fával. Másfelől viszont azt látom, hogy egyre több a szűz pasi, és nagy részük nem is ronda, és még ilyen részeg lányokat sem tudnak összeszedni. Most akkor ez hogy van szerintetek?
2011. szept. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
"és még ilyen részeg lányokat sem tudnak összeszedni" Dehogynem! Csak te egy részeg csajjal veszitenéd el a szüzességed akiről aztsem tudod ki, és nemtudod hogy milyen nemi betegségei vannak, esetleg a anyja nem osztályfőnököd-e stb. stb ... Ezekre gondolj már ember !
2011. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
így ahogy le írtad!
2011. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Egy vérvörösre festett falú irodaszobában kell dolgoznom szeptember 1-től. Lehet hogy nagyon trendi, de kifolyik a szemem már délre. A főnököm szerint merev vagyok, szerintem nem egészséges ez. Mi a véleménye?
2011. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Midnen csajt nehéz megkapni, avgy nem akarnak szexelni meg kapcsolatot sem, csak a legjóképűbbek jutnak szexhez, de ők midnenkit megdugnak, ezért mondják a nők a pasikra, hogy szemetek, pedig csak az az 5% legjóképűbb vágja át őket mert nekik más egyszerűen nem felel meg.

21f

2011. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

IGEN MANAPSÁG A LÁNYOK ÉS NŐK 99%-A RIBANCKUR.VA.


A SZŰZ FIÚK NEM RIBANCOKRA HAJTANAK.....................INKÁBB NORMÁLIS KAPCSOLATOT SZERETNÉNEK ÉS VÁRNAK AZ IGAZIRA...............

2011. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

@Nagyapád


Nem értem, hogy mit akarsz megtudni, de azért kapsz egy zöld kezecskét!! :dd

2011. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint nekem is aránylag sok az alkalmi kapcsolatom, viszont az a gáz, hogy olyan lányt meg nem találok aki többet is érdemelne.

Nem tudom férfitársaim már, hogy győzik azt, hogy már a lányok kezdtek el hencegni, hogy mit és hánnyal műveltek az előző heti buliban.

Az egész ismeretségi körömben a normális lányokat egy kezemen megtudom számolni (pedig nem kicsi) és sajnos mindnek évek óta párja van.

Röviden ennyi!

2011. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért gyertek hozzám

SP voltam, szasztok!

2011. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krvua ***** válasza:
igényesek.
2011. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!