Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, lehet hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, lehet hogy terhes vagyok? :|| Nagyon félek :' (

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és egy hete lefeküdtem a barátommal..Az a helyzet hogy nem védekeztünk:'\ A barátom meg belém élvezett, de azt mondta hogy tapasztalt, meg hogy vigyáz mert Ő már tapasztalt ilyen téren.Azt mondta, hogy nem lesz semmi gond és 100% hogy nem leszek terhes, ezért nem is vettem 72 órás tablettát.A holnapi nap lesz az 5. nap, hogy késik.Reggelente meg sokat eszek, mondjuk régebben is így volt, de most mintha még éhesebb lennék vagy nem is tudom:'( Annyira félek, mert ha Apa megtudja, hogy terhes vagyok ki tesz a házból..Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Kérlek segítsetek.


2011. szept. 9. 21:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
43%

Nemsokára felnőtt lesz.Ennyire leoltani nem kell.Jobban örülnétek ha egy 11 éves írná ugyanezt?

Teszt,nőgyógyász.Írj ha kiderült valami mert kíváncsi vagyok rá.

Csak akkor mondd el a szüleidnek ha már teljesen biztos.Először próbáld meg az anyukáddal nyugodt körülmények között megbeszélni.

2011. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
84%
Annak idején én is ugyanígy kezdtem, annyi különbséggel, hogy 19 éves voltam, így ha kissé korai is lett volna, nem lett volna tragédia, ha lebabázok. De végül kiderült, hogy csak az izgalomtól késett több mint egy hetet, pedig előtte is mindig pontosan jött meg, meg azóta is. Drukkolok, hogy nálad is csak erről legyen szó. Vegyél egy tesztet, azzal rögtön megtudod, mi a helyzet.
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 andi177 válasza:
38%
nagy esélye van hogy terhes vagy..... hát sajnos ez van ha valaki hamar kezdi...semmi értelme nem volt ilyen hamar kezdeni...normálisan fel sem világosodtál a dolgokról....íme lásd a helyzeted...viszont a fiú is eléggé tapasztalatlan és gyerek lehet.... s fel sem készültél igazán. Én 20 éves vagyok s még szűz s igazán büszke vagyok, hisz nagy dolog ez....kincs ...és csak majd annak a férfinak szeretném ezt az ajándékot odaadni akivel majd az életem összekötöttem, hisz ez házastársakra tartozik...nekik való, házasságba lett kitalálva, ettől érdekesebb, különbözik a férjed mint bármelyik exed.
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
70%

18 éves fiú vagyok, de még discoban sem voltam. Nem értem, hogy manapság miért divat korán barátot/barátnőt szerezni...


Bízz benne, valahogy fogadd el, hogy nem vagy terhes.

2011. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
92%
arra készülj el ha babás vagy mindneképp elkell otthon mondanod, 1 nem vagy még 18 kell szülői alásírás 2 valakinek az árát is kikell csengetnie..
2011. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nem lehetetlen a dolog, de azért nem is 95%.

Szüzesség elvesztése után átalában törvényszerű, hogy késik, az egyéb tüneteket pedig egyszerűen beképzeled. Én is minden hülyeségre gondoltam, amikor azt hittem terhes vagyok.

Máskor pedig sose higgy el ilyesmit. Méghogy olyan tapasztalt, csak fel akart vágni, a biológia tudása pedig egyenlő a nullával.

Nyugodj meg és holnap délelőtt vegyél egy tesztet. Ha negatív és továbbra sem jön meg kb. 1-1,5hétig, akkor ismételd meg és eredménytől függetlenül keress fel egy nőgyógyászt. Amennyiben pedig pozitív lesz, akkor se mondj még otthon semmit, hanem menj el nőgyógyászhoz és majd ha ő azt mondja,hogy terhes vagy akkor kezdj el csak azon gondolkozni, hogy hogyan mondod el a szüleidnek.


Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Ha nem vagy terhes, akkor sem kell a későbbiekben betegesen félned a terhességtől, megfelelő védekezéssel ettől nem kell tartani, de a megfelelő védekezés az óvszer vagy a fogamzásgátló tabletta, de inkább óvszer, fiatal vagy a hormonális fogamzásgátláshoz.

2011. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hogyan mondd el a szüleidnek, a legkisebb probléma az egész ügyben, ha tényleg terhes lettél. Ki lesznek akadva az biztos, de ez legyen a legkevesebb bajod. Igazuk is lesz. Eszedbe ne jusson elkezdeni titkolózni előttük, mert csak egyre nagyobb bajba sodrod magadat. Tesztelj, aztán ha pozitív, akkor nagy levegő és őszinte beismerés. Csak rájuk számíthatsz; a pasid buta mint a raklap, tőle sokmindent nem várhatsz.
2011. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
83%

Azért bírom, hogy minden 2. válaszoló azt írja, hogy teszteljen. De könyörgöm, hova teszteljen még ilyenkor? 1 héttel később semmilyen teszt sem mutatja ki a terhességet!

Az orvos meg még úgyse! Úgyhogy egyenlőre nem tehet mást, mint vár, majd 1 hét múlva ráér a teszttel, ha addig sem jön meg, akkor már megbízható, ha terhes, kimutatja.


Amúgy azt a részét nem értem, hogy nem lehet észrevenni, hogy beléd élvezett? Nem folyt ki utána a cucc???? Komolyan nem vágom.

2011. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz ilyen felelőtlen? vigyáz rád? régi duma.. igen, nagy az esélye, hogy az vagy. vegyél egy tesztet. ha szerencséd van, nem vagy terhes, ha pedig nincs, akkor muszáj leszel elmondanod a szüleidnek. nyilván nem ujjonganak, de ha lecsillapodnak, szerintem melletted állnak majd mindenben. :) nyugi, ez még nem a világ vége.
2011. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
84%

kedves andi!


Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki 16 évesen szexel, úgy gondolom, hogy ez a mai világban már teljesen normális. Sztem nem a korral van gond, sokkal inkább azzal, hogy nincsenek felvilágosítva, mert a szülőnek ez kellemetlen téma, iskolában a tanárnak se, és a fiatalok maguk nem tartják fontosnak, hogy utána olvassanak, mert azt gondolják, hogy mindent tudnak.

Ezt a fiatalokat mondom úgy, hogy 22 vagyok, én is 16évesen vesztettem el,de amikor anyukám látta, hogy komoly barátom van, leültünk és mindent átbeszéltünk

2011. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!