Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet az életet elégedetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet az életet elégedetten egyedül?

Figyelt kérdés
Attól tartok nekem már soha nem lesz senkim.Nem vesznek észre a nők semmilyenek, se szép se csúnya. Próbáltam magam gatyába rázni, nem akar összejönni.
2009. ápr. 21. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Vannak példák: papok, szerzetesek, stb. (bár nekik ott vannak a ministráns fiúk)


Egyébként szerintem csak akkor ha valaki aszexuális. Ha van igény az érintésre, párkapcsolatra, akkor kell valaki.


Sportolj, öltözködj igényesen. Tükör előtt fejleszd a mozgásod és a gesztusaidat. Vedd fel ahogy beszélsz, és azt is próbáld fejleszteni.

2009. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

ha ezt egy 15 éves fiú írja, akkor azt mondom hogy még előtte az élet.

Máshogy kell próbálkozni, nemúgy mint eddig.

Menni kell szórakozni, haverokkal ide-oda és megismerni lányokat, stb...az, hogy sose lesz senkid, az szerintem hülyeség, csak jó helyen kell keresni. És ha lemondasz róla, akkor meg pláne nem sikerül.

2009. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem lehet leélni az életet egyedül!Eddig én is azt hittem nem lesz senkim,ma meg már egy csodálatos lánnyal találkoztam...:)Előbb-utóbb Te is rá fogsz találni,ne aggódj szerintem!És a legfontosabb: soha ne add fel,az a legrosszabb.Még ha rosszul is sikerül a randi nem kell aggódni,valahol el kell kezdeni.Na és ne félj a visszautasítástól,az is lényeges!

19/F

2009. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Párom is azt hitte sose lesz senkije (akkor 22 volt) aztán már 10 hónapja boldogítom. :-)

Magabiztosság, határozottság... és barátkozz sokat nőkkel. Szerintem egy jó kapcsolat a barátságra épül.

A kérdésre a válasz: szerintem nem... igazából pl. megörgedni jobb lenne egy szerető férj/feleség társaságában és látni a gyerekeket felnőni, mint egyedül, amiből ezek kimaradnának. De én nagyon szeretnék majd családot, szóval kehet azért gondolom csak így, és neked lehet, hoyg erre pont nem lenne szükséged, mert vannak olyan emberek is ugye, nem ismerlek, te nem tudom melyik kategóriába tartozol. :)

2009. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és mindig szűz. Most, hogy már a második X-be léptem kezdek emiatt aggódni. Volt két rövid kapcsolatom és ennyi. Hamarosan a fősuli után kilépek a nagy betűs életbe (feltéve ha lesz állásom) sokat kell majd dolgozni és úgyse lesz időm a magánéletre a karrier építés miatt. De egyedül fogok megdögleni, úgy, hogy csak reménytelenül voltam szerelmes és sosem szexeltem. Hát ennyi ez az elkerülhetetlen jövőm.
2009. ápr. 21. 22:17
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
ne akodj testvérem , én 30 évessen szexeltem elöször , 1éve van csajom , ennyi
2009. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Jajj ne már. Csak 21 vagy? Én meg azt hittem hogy 50 körül :)

Akkor ne aggódj. Bár a tanácsom fenntartom a sportról, öltözködésről.

Ha valaki ebben a korban nem csajozik az általában azért van mert zárkózott, és nem mozdul ki. Keress társaságokat, barátokat. Akár valamilyen "alibi" tevékenység körül: bélyeggyűjtés, modellezés, SM fétis

2009. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már sportolok egy ideje, meg is látszik az eredménye. Külső már egész jól elfogadom magam. Csak hát hosszú hajam, tehát én csak egy köcsög rocker vagyok a legtöbb lánynak..
2009. ápr. 21. 22:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Én barátom is rocker, korábban nem szerettem őket, de ő nem úgy öltözködik, nem néz ki rockernek. Mellesleg miután minden témát kiveséztünk akkor jött csak, hogy ki milyen zenét szeret. :D Én: disco, Ő: rock, aztán oké, és ennyi. :) Szóval engem pl. egyátalán nem érdekel már. :)

Én voltam a 4. válaszoló.

2009. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az nem jó, a rockerség már nem divat. Kövesd a metroszexuális trendet: [link]


Vágasd le a hajad. (egyébként ha tényleg hosszú, akkor sok pénzért el is lehet adni)

2009. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!